1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Axen Marka TV Nasıl? Hangi Ülkenin Markası? Kim Üretiyor?
Trendlerdeki Yazı

Axen Marka TV Nasıl? Hangi Ülkenin Markası? Kim Üretiyor?

axen marka tv nasil hangi ulkenin markasi kim uretiyor

Axen marka Tv nerenin ürünü? Axen TV hangi ülkeye ait? Axen Tv hangi markanın yan ürünü? gibi kullanıcıların aklında bir çok soru yer almış durumda. Bu makalemizde sizlere Axen Tv markası hakkında bilinmeyenleri açıklayacağız.

Axen TV nerenin markası, Hangi Markanın Yan Ürünüdür?

Axen TV Sunny markasının bir alt ürünüdür. Sunny ise Atmaca Elektronik A.Ş. firmasına ait bir firmadır. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de vergi rekortmeni olduklarınıda özellikle belirtmek isteriz. Aktif Türkiye pazarında elektronik cihaz üreticilerinin arasında en büyük 3 firmadan birisi de Sunny firmasıdır.

Axen TV Hangi Ülkede Üretiliyor?

Axen TV ve diğer elektronik ürünlerin tamamı Türkiye’de üretilmektedir. İstanbul Esenyurt’ta yer alan fabrikasından çıkan ürünlerin montaj ve dağıtımları yapılmaktadır.

Önerilen Yazı
Onvo TV Nerenin Malı? Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Axen marka TV Hangi Ülkenin?

Axen marka TV tamami ile Türkiye’ye ait bir firmadır. Atmaca Elektronik Grup Başkanı Adem Atmaca tarafından yapılan açıklamada: Ar-Ge, yazılım, teknolojisi vb. ile tamamen kendilerinin ürettiğini doğruladı ve yerlilik oranının yüzde yüz olduğunu belirtti.

Axen TV’ler Neden Ucuz?

Adem Atmaca yaptığı açıklamada Philips ve Samsung markalarınada TV ürettiklerini fakat mevcut potansiyelin %60’ını kendileri için %40’ını Dünya devleri için ürettiklerini belirtti.

Axen TV’lerin ucuz olması kalitesini etkiler diye bir düşünce sakın aklınıza gelmesin. Az önce bahsettiğimiz gibi Dünya devlerine dahi ürün satmayı ve üretmeyi başarmış bir firma olan Axen’in kalitesi kişiden kişiye değişmektedir. Ancak şunu da hatırlatmakta fayda var, büyük firmaların üretmiş olduğu aynı emsaldeki cihazlar ile Axen TV’ler arasında yüzde yüz fiyat farkı bulunmakta.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap