İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama
  3. Banabi Nasıl Sipariş Verilir? Fiyatları Nasıl?

Banabi Nasıl Sipariş Verilir? Fiyatları Nasıl?

Online sipariş uygulaması Banabi hakkında detaylı bilgileri verdik.

banabi nasil siparis verilir

Banabi nasıl sipariş verilir? Merakı, sipariş sektörünün gelişmesi ve hızlanması ile birlikte ortaya çıktı. Son zamanlarda pandemi ile birlikte insanların marketlere gidememesi ve alışverişlerini kısıtlı bir şekilde yapması, Banabi gibi platformlara olan ilginin artmasına sebep oldu. Bu yazımızda Banabi nedir? Sorusu çerçevesinde detaylı bir anlatım yapacağız. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Banabi Nasıl Sipariş Verilir?

  • Adım 1: İlk olarak Banabi sipariş verme için mobil cihazınıza Yemeksepeti uygulamasını indirin.
  • Adım 2: Üyeliğiniz varsa şifrenizi yazıp girin, yoksa ‘’Yeni Üyelik’’ kısmına giriş yapın.
  • Adım 3: Ekrana gelen sayfada ‘’Facebook ile Üye Ol’’ ya da ‘’E-posta ile Üye Ol’’ seçeneklerinden birini seçip üyelik işlemini bitirin.
  • Adım 4: Üyelik işleminden sonra ‘’Banabi Online Market Siparişi’’ kısmına gidin.
  • Adım 5: İstediğiniz ürünü kategoriden seçip market sepetine ekleyin. Alışverişi tamamladığınızda ‘’Sepetim’’ seçeneğine tıklayıp ‘’Sepeti Onayla’’ diyerek ilerleyin.
  • Adım 6: Adres bilginizi, temassız teslimatı, ödeme yöntemini ve bahşiş durumunu seçin. İstediğiniz herhangi bir durum varsa not yazın ve ‘’Mesafeli Satış Sözleşmesini Onaylıyorum’’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 7: ‘’Sipariş Ver’’ butonuna tıklayın ve siparişin gelmesini bekleyin.

Not: Banabi uygulaması Yemeksepeti’inin içinde yer alır. Banabi sipariş verme için ekstradan bir uygulama indirmeniz gerekmez. Yemeksepeti uygulamasını indirip adımları izlemeniz yeterli olur.

Banabi uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

banabi uygulamasi

Banabi Pahalı mı?

Eve istediğinizi getiren birçok uygulamaya göre daha ucuz olduğu söylenebilir. Hiçbir üründe en pahalı seçenekleri değerlendirmediği gibi rakiplerin bulundurmadığı ürünleri de bulunduruyor.

Nevzat Aydın ile yapılan röportaja göre, ’’ Fiyatların uygun olduğu ve kar etmemeyi bile göze aldıklarını’’ dile getirdi.

Anında teslimat pazarında yeni olmasına rağmen önemli bir rol oynadığı kesin olsa da maalesef sınırlı bölgelerde hizmet veriyor.

Banabi Fiyat Politikası Nedir?

Banabi, sürümden kazanıyor diyebiliriz. Diğer uygulamalara göre fiyatları biraz daha uygun. Eğer, kampanyalara denk geldiyseniz kaçırmayın derim :)

Not: 4 TL civarında getirme ücreti vardır. Belirli bir limiti geçtiğinizde sipariş verebilirsiniz.

Banabi 7/24 Açık mı?

Yemeksepeti’ni cihazınıza indirip üye olduktan sonra uygulama 7 gün 24 saat boyunca hizmet gösterir.

Banabi Uygulaması Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Banabi açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız telefonunuzda olan Yemeksepeti uygulamasını son sürüm olacak şekilde güncellemesini yapın. Sorunu çözemediyseniz 444 5 445 numarasını arayarak Yemeksepeti yardım merkezinden destek alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ankara Yıldırım Beyazıt Üni / Sosyoloji mezunu. Sosyal Medya Uzmanı ve Seo Makale Yazarı.

Yorum Yap