İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Video
 3. Boosted Lightricks Videoları – Video Düzenleyici

Boosted Lightricks Videoları – Video Düzenleyici

Boosted Lightricks videolari Video Duzenleyici
0.0

  Evet herkese selam bugün sizlere sözde grafik tasarımcı arkadaşların çok seveceği bir uygulama tanıtacağız. Uygulamamızın adı: Boosted Lightricks videoları – Video Düzenleyici.

  Öncelik olarak şunları söylemek istiyorum kardeşim hazır preset kullanarak grafik tasarımcı olmazsın olamazsın canva, panzoid ve boosted gibi uygulamalar acil durumlar için kullanılabilecek tasarım programlarıdır veya mobilsindir ve bir tasarım hazırlaman gerekir kullanabilirsin. yani bizler dahi dijitekno ekibi olarak bir grafik tasarımcımız olmadığı için paylaşımlarımızı canva üzerinden ayarlıyoruz he bu arada illustrator falan biliyoruz fakat hepimizin kendine  ait meslekleri var. Eğer kendine grafik tasarımcıyım diyorsan git kendine özgü çalışmalar yap. freepik kullan oradaki vektörel çalışmaları indir üzerinde oynamalar yap bakın cidden size daha çok faydası olacaktır. sadece illustrator  olarak değil after effectte dahi hazır presetler var git oradan bir şeyler yapmaya çalışın.

  Boosted Uygulama Kullanımı

  Her türden videonun oluşturulmasını hızlandıran ve kolaylaştıran, Lightricks’in bir video yapma programı olan Boosted ile hazır presetlerden markanıza veya müşterilirinize özel videolar hazırlayabilirsiniz.

  Medya : Kendize özel çekimleriniz varsa onları ekleyebilirsiniz.
  Ekle: Videoya metin ekler.
  Renkler Yazının rengini düzenler.
  Müzik: Kendinize veya markanıza özgü müzik ekler.
  Format: hangi platformda paylaşmak isterseniz ona uygun olarak bir boyut belirler.
  Sahneler: ekstra sahne ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz.

  Yazının üstüne bir kere tıkladığımda yazıyı özgünleştirebiliyoruz.

  Düzenle: yazıyı düzenler.
  Font: yazı fontunu değiştirir.
  Büyüklük: yazı fontunu büyütür-küçültür.
  Hizala: yazıyı sağa-ortalar-sola dayar.
  Gölge: yazının arka planına gölge atar.

  Eğer hala daha göz atmadıysanız en çok indirilen mobil fotoğraf düzenleme aracı olan “VSCO Nasıl Kullanılır?” adlı makalemize hemen buradan ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap

  Yazar Hakkında

  Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

  Yorum Yap