Çiçek Sepeti Hesap Silme ve Bildirim Kapatma

Çiçek Sepeti Hesap Silme ve Bildirim Kapatma

Çiçek Sepeti hesap silme, uygulama üzerinden ya da internet sitesinden yapabileceğiniz bir işlem değildir. Uygulama üzerinden Çiçeksepeti hesabını silmenin mümkün olmaması da kullanıcıların işini zorlaştırmaktadır ancak hesabınızı silmenin de bir yolu bulunmaktadır. Hesap silme Gmail üzerinden mail atarak mümkündür. Yapılması gerekenler aşağıda adım adım belirtilmiştir. Bu adımları birebir uyguladığınızda hesabınız silinecektir.

 • Adım 1: Çiçek Sepeti üyeliğini sonlandırmanız için yapılması gereken ilk şey sahip olduğunuz mail hesabına giriş yapmak. Gmail ya da Hotmail kullanıyorsanız hiç fark etmez. Birine giriş yapmanız yeterli olacaktır.
 • Adım 2: Hesabınıza giriş yaptıktan sonra mail yazmak için “Oluştur” seçeneğini tıklayın.
 • Adım 3: Alıcı adresine “ cicekbilgi@ciceksepeti.comyazmanız gerekmektedir.
 • Adım 4: Konu bölümüne hesap silme başlığınızı giriniz.
 • Adım 5: Burada mail bölümüne ise sırayla “Adınız, Soyadınız, T.C kimlik numaranız ve Çiçek Sepeti sistemi üzerinde kayıtlı mail adresiniz ile birlikte hesabınızın silinmesini istediğinize dair bir talep yazısı”nı bir kağıda PDF şeklinde yazılı halini koyun. Kâğıt alt kısmında imza olmasına dikkat edin.
 • Adım 6: Gerekli bildirim size en kısa sürede dönecektir. Bu adımların dışında Çiçek Sepeti hesabınızı kapatmanız mümkün değildir.

Çiçek Sepeti sisteminin bu tip konularda biraz uğraştırıcı olduğunu bilmeniz de gerekmektedir. Çiçek sepeti hesap iptali ya da başka birçok işlem sistem üzerinde çalışanlara gönderilen mail ile halledilmektedir. Bu yüzden Çiçek Sepeti üzerinde hesap açıp, hareket etmeden önce sistem üzerinde sahip olduğunuz haklar ve kullanım koşullarını iyice okumanız gerekmektedir.

Çiçek Sepeti Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Çiçek sepeti bildirimleri kapatmak için size sunduğu bir portal bulunmaktadır. Bu portal üzerinden dilediğiniz gibi hareket ederek izinleri yönlendirmeniz mümkündür. Bu portala ulaşabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 • Adım 1: İlk olarak yapmanız gereken bilgisayarınızdan bir tarayıcı yardımı ile uygulamaya giriş gerçekleştirin. Eğer direkt olarak sistem üzerinden hareket etmek isterseniz 3. Adıma atlayabilirsiniz. Ancak orada size verilen link içerisinde de sisteme giriş için bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.
 • Adım 2: Çiçek Sepeti uygulamasına giriş bilgilerinizle sayfanızı açın.
 • Adım 3: Şimdi buraya tıklayarak bildirim izinlerinizi görün. Eğer direkt olarak bu adıma geldiyseniz şimdi giriş bilgilerinizi girin.
 • Adım 4: Sistemin sizi yönlendirdiği panele gidin. Burada karşınıza gerekli bildirim izinleri çıkacaktır. Bu izinlerden istediğinizi aktif edebilir, istediğinizi de sonlandırabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İletişim

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası  “ 0850 222 00 79” bu numara ile tüm müşteriler sistemin müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir. Yoğun günlerde sıra beklemeniz dışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ancak genellikle kolay bir şekilde müşteri temsilcinize ulaşmanız mümkündür.

Çiçek Sepetinde satıcı iseniz de farklı bir telefon numarası ile işlem yapmanız gerekmektedir. “0850 210 94 94 “ numarası satıcıların yardım alabileceği ve satıcı temsilcisine ulaşabileceği bir sistemdir. Sistem içerisinde sizi bilgilendirecek birçok temsilci bulunmaktadır. Kolaylıkla işinizi halletmeniz için size yardımcı olmaktadırlar.

 • Çiçek Sepeti Mail: destek@mail.ciceksepeti.com
 • Canlı yardım linki: https://asistan.ciceksepeti.com/

Çiçek Sepetine Üye Olmak Ücretli Mi?

Çiçek sepeti üye olma ya da üyelik silme gibi işlemler ücretsizdir. Bu işlemler genellikle çoğu Pazar yeri için ücretsizdir. Ancak içerisinde alışveriş yapıldığında tabii ki ürünün fiyatını ödemeniz sizden istenmektedir. Satın alma işlemi dışında hiçbir işlem ücretli olarak size yansıtılmamaktadır.

Ayrıca Çiçek Sepeti sistemine üye olarak satış yapmak da ücretsizdir. Herhangi bir aidat veya giriş ücreti bulunmamaktadır. Ancak sistem sizden satış yaptığınız taktirde komisyon istemektedir. Bu durum bütün pazaryerleri üzerinde aynı işleyişle devam etmektedir.

Keşfedin: Trendyol Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Content Director

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir