1. Ana Sayfa
  2. Uygulama
  3. Cluphouse Hesabı Nasıl Silinir?

Cluphouse Hesabı Nasıl Silinir?

cluphouse hesap silme nasil yapilir

Cluphouse

2021 senesine bomba gibi bir giriş yapan Cluphouse isimli uygulama kısa süre içerisinde Facebook, instagram gibi sosyal medya devlerinin etkisini yaratmayı başarmıştı. İlk çıktığı günden itibaren sadece iOS cihazlardan erişim sağlanan Cluphouse sadece davet üzerinden hesap kaydı yapabilmekte. İlk girişte sadece 1 davet hakkı bulunan uygulamada, davet ettiğiniz kişi daveti kabul ettiğinde hesabınıza 3 hak daha tanımlanıyor ve bu şekilde devam ediyor. Uygulama sadece ingilizce tabanlı olduğundan dolayı ayarlarınızı yaparken bir ingilizce bilenden yardım almanızı öneriyoruz. Cluphouse’u indirip kurduktan sonra beklentilerini bulamayan kullanıcılar için ise cluphouse hesap kapatma, cluphouse hesabımı nasıl kapatabilirim?, cluphouse hesap dondurma işlemleri en çok aratılan sorgular arasında.

Cluphouse hesap silme

Cluphouse’a üye olduktan sonra beklentilerinizi bulamadıysanız ve burada herhangi bir verinizin kalmasını istemiyorsanız hesabınızı kalıcı olarak silmeniz mümkün. Cluphouse üyelik silme işlemleri için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

  • Bilgisayar ve telefonunuzdan hesabınıza buradan giriş yapın.
  • Sol üst kısımdan profilinize (Profile) gidin.
  • Ayarlar (Settings) menüsüne tıklayın.
  • Menüde yer alan hesabı sil (Delete Account) sekmesine tıklayın.

Tebrikler! Onay işleminden sonra hesabınız silinecektir. Fakat şunu tekrar etmemizde fayda var silinen hesaplar geri alınamaz ve işlemlerin her adımında ingilizce terimler olduğundan dolayı bir ingilice bilen eşliğinde yapmanızda fayda var.

Önerilen Yazı
4 Adımda Dondurulan Instagram Hesabını Açma

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap