İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konsol Oyunları
  3. Cyberpunk2077 Hatalarını Kaldırmaya Başladı

Cyberpunk2077 Hatalarını Kaldırmaya Başladı

cyberpunk 2077 ilk guncelleme

İlk çıktığı anda milyonlarca indirme sayısına ulaşan Cyberpunk2077 hatalarıda beraberinde getirmişti. Cyberpunk 2077 bu hatalardan kaynaklı ilk güncellemesini bugün aldı.

Oyunseverlerin yıllardır beklediği Cyberpunk 2077 ilk çıktığı andan itibaren milyonlarca indirildi. Ünlü yayıncılar sadece buna özel yayın dahi açtı. Fakat oyunu büyük bir hevesle indiren çoğu kişi karşılaştığı hatalardan ötürü “bunu mu bekledik yıllardır?” tepkisini verdi. Tabii ki bu her oyunun başına gelebilecek bir olay olduğun için oyuncular hatalardan çok hikaye ve grafiklere odaklandı. Oyun hem pc hem konsol üzerinde erişime açıldığı için CD PROJEKT RED ekibi kolları sıvadı ve hataları düzeltmeye başladı.

Önemli olan şey bir sorunun en kısa sürede çözülmesi ve CD PROJEKT RED ekibi bilgisayar başına geçerek ilk yamayı bugün itibari ile yayınladı Hotfix 10.4 ismi ile yayınlanan yama hem pc hem konsol için yayınladı.

 

Birden çok hata düzenlendi:

cyberpunk 2077 dijtekno

CD PROJEKT RED yayınlanan yama ile birlikte oyundaki birden çok hatanın giderildiğini. Hata ve performans sorunlarına gerekli işlemlerin işlemlerin yapıldığını açıkladı.

Paylaşılan yama notlarında oyunun görünürdeki hatalarının bir çoğunu düzelttiğini açıkladı  Hotfix 1.04 ile aynı zamanda oyundaki çeşitli çökme sorunlarının düzeltildiğide açıklandı.

Görev esnasında karşılaşılan hataların, birinci şahıstan üçüncü şahıs kamera açısına geçiş hızının artırıldığını, önemli görevler içinse NPC’lerin animasyon hataları ve eksiğinin giderildiğini açıkladı. Bunun yanısıra oynanış ekranında ise silah geliştirme öz izlemesi de düzeltildi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap