1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Google ve internet çöktü mü?

Google ve internet çöktü mü?

Google çöktü

Ülke genelinde yaşanan problemle ilgili Google çöktü mü? sorusunun cevabı internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Öğlen saat 14. 50 saatlerinde tüm dünya genelinde internet kopması meydana geldi.

Google’a neden girilmiyor sorusu 14 Aralık’ta Türkiye genelinde internette yaşanan sorunla beraber kullanıcıların gündeminde yer aldı. Bir çok sosyal medya uygulamasında da yaşanan sorunla beraber Google ana sayfasında yaşanan erişim sorunu ile beraber Google çöktü mü? konusu son dakika gelen açıklamalar çerçevesinde araştırılıyor. Konunun detayları sorgulanırken Türk Telekom ve diğer servis sağlayıcılardan resmi açıklama gelmedi.  Peki, İnternete neden girilmiyor? Google çöktü mü? İşte, o soruların cevabı…

Google çöktü mü sorusu, son bir saattir pek çok kullanıcının gündemindeki önemli konulardan birisi oldu. Bazı GSM operatörü kullanıcıları şu an Google servislerine erişemiyor. Bu uygulamaların içinde Youtube, Gmail ve Whatsapp gibi uygulamalar da yer alıyor.

Google‘ın teknik sorularının paylaşıldığı haritada ise Türkiye’nin büyük bir bölümünde erişim sıkıntısının yaşandığı görüldü.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap