Dijitekno.com, dijitalleşen dünyanın gereksinimlerinin farkında olan ve bu gereksinimler çerçevesinde dijital teknoloji arşivine katkı sağlayan bir teknoloji bloğudur. Hata çözümlemelerinden, teknoloji haberleri, ürün ve program tanıtımlarına kadar geniş bir skala çerçevesinde yayınlarını sürdüren Dijitekno, güncel yayınları ile bilinçlendirme çabasına devam etmektedir.


Sosyal Medyada Dijitekno


Web üzerinden yapılan yayınların yanı sıra sosyal medya platformlarında da aktif bir şekilde teknoloji alanında paylaşımlar yapılmaktadır. Bu paylaşımların asıl amacı; okuyucu kitlesini güncel haberler ve gelişmeler ile bilinçlendirmektir. Sosyal medya ekibimiz bu misyon ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bizi takip edeceğiniz hesaplar:


Instagram: @dijiteknocom
Facebook: /dijiteknocom

Sorularınız İçin:

Yayınlar hakkında geri bildirim, telif hakkı, şikayet ve diğer geri bildirimleriniz için admin@dijitekno.com adresine mail göndermeniz yeterlidir. İletişim ekibimiz tarafından en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. İletişim sayfasından form aracılığı ile de bizlere ulaşabilirsiniz.
Mail adresimizin yanı sıra yayınlar içerisine yorumlarınıza da en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Eleştirilerinizi de yapmaktan asla çekinmeyin çünkü Dijitekno ekibi sürekli kendini geliştirmeye çalışan ve bu yolda da çalışmalarını süren dinamik bir ekiptir.