1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Oppo A15s’in reklam afişi ortaya çıktı

Oppo A15s’in reklam afişi ortaya çıktı

oppo a 15 inceleme

Çin merkezli telefon üreticisi Oppo geçtiğimiz günlerde duyurduğu ve yakın gelecekte satışa sunmayı planladığı giriş seviyesi telefonu Oppo A15s’in tanıtım afişini gün yüzüne çıkardı. Paylaşılan afişte telefonun genel tasarımı ve bazı özellikleri yer alıyor.

Son zamanlarda piyasaya giren ve tüm düzeni bozan markalardan biriside Oppo. Bütçe dostu akıllı telefonları giriş seviyesinden, amiral gemi cihazlarına kadar her bütçeye hitap eden modelleri mevcut. Geçtiğimiz aylarda bu cihazlarına yeni bir yenisini ekleyen Oppo A15‘i piyasaya sürmüştü. Uygun fiyat harika performans ile tüm gözlerini üzerine çeken Oppo A15’in ardından Çinli üretici kolları sıvadı ve yeni bir model üzerinde çalışmalara başladı.

Malezya’nın SIRIM sertifikasyon sitesinde, Singapur’un IMDA ve Avrupa’nın EEC sitelerinde görünen yeni model için bir tanıtım afişi paylaşıldı. Bu sızıntıda Oppo’nun yeni modeli hakkında bazı özellikler yer alıyor.

Oppo A15s Bize Neler Sunuyor?

oppo a 15s

 

Tasarım anlamında A15’i andıran minik kardeş reklam afişindeki verilere göre 720×1600 piksel çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. Bununla beraber 6,52 inç IPS LCD panel ile destekleniyor. Bellek konusunda ise A15s 2/3 GB RAM seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor. Cihazın hafıza boyutu konusuda 32 GB olacağı söyleniyor (neye yetecekse). RAM ve hafıza boyutu  abisinde(A15) 4 GB RAM ve 64 GB olarak karşımıza çıkmıştı. Hafıza konusunda kullanıcıların bir hayli canını sıkacağa benzeyen bu model istenildiği takdirde hafıza boyutunun artırılabileceği konuşuluyor.

Sızıntı afişte işlemci chipsetine dair herhangi bir detay olmasada kullacılarda merak oluşturdu. A15 modelindeki işlemci chipsetine nazaran daha güçlü bir işlemci koyulacağıda söylentiler arasında. Kamera konusunda A15 ile olduğu gibi 2MP makro, 2 MP derinlik ve 13 MP ana kamera ile 5 MP’lik bir selfie kamerası telefonda yer alabileceği konuşulanlar arasında. Batarya konusunda ise kullanıcıları tatmin edecek bir sayı mevcut, 4230 mAh batarya ile gelecek olan bu cihazın optimizasyonu iyi yapıldıysa 1.5 güne kadar kullanıcıları idare edebileceği bizim düşüncemiz.

Oppo Klavye Ayarları Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım

Oppo A15s’in şimdilik ne tarihi belli ne fiyatı belli değil, Fakat Oppo tarafında A15 de izlenilen yolu,  benzeri satış-pazarlama politakasını uygulamasıda öngörülerimiz arasında. Cihaz hakkında  tüm yeniliklerden haberdar olmak için bizi takipte kalın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap