İstegelsin Uygulaması Nasıl Çalışır? Fiyatlar Nasıl?

İstegelsin hakkında merak ettiğiniz her şey.

İstegelsin Uygulaması Nasıl Çalışır? Fiyatlar Nasıl?

İstegelsin uygulaması nasıl çalışır? Merakı, online sipariş hakkında tecrübesi olmayan kişiler tarafından ortaya çıkabilir. Bu yazımızda İstegelsin nedir? Çerçevesinde bütün detayları anlattık. Dilerseniz, detaylara geçelim;

İstegelsin Nasıl Çalışır?

 • Adım 1: İlk olarak İstegelsin uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
 • Adım 2: İndirme işlemi sonunda uygulamaya konum erişimi izini vermeniz gerekir.
 • Adım 3: Ardından ‘’Hesabım’’ bölümüne girip üyelik oluşturmalısınız.
 • Adım 4: Üyelik için telefon numaranızı girin ve gelen kodu uygulamaya girin ve onaylayın.
 • Adım 5: Daha sonra isimi soy isim ve e-posta bilgilerinizi ilgili yerlere yazın. İşlemleri tamamladıktan sonra üyeliğiniz açılacak.
 • Adım 6: Alt kısımda bulunan ‘’İstegelsin’’ seçeneğine tıklayın. Burada açılan kategorilerimden size uygun olanı işaretleyebilirsiniz.
 • Adım 7: Ayrıca sayfanın üst kısmında yer alan arama kısmından; ürünü yazarak aratabilir, sesli arama yapabilir ya da barkodunu okutarak kısa yoldan ürünü bulabilirsiniz.
 • Adım 8: ‘’Arama’’ kısmının altında bulunan zaman ve ev seçeneklerini doğru vermelisiniz. Eğer başka adreste bulunuyorsanız burayı düzeltmeniz ya da ekleme yapmanız gerekir.
 • Adım 9: Zaman kısmına geldiğinizde sipariş ettiğiniz ürünün bugün ya da yarın ya da ertesi gün olmak üzere hangi günler ya da saatler arasında gelmesini belirleyebilirsiniz.

İstegelsin uygulaması nasıl çalışır? sorusunu uygulamalı olarak öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.

İstegelsin sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

istegelsin uygulamasi

İstegelsin Nasıl Sipariş Verilir?

 • Adım 1: İlk olarak İstegelsin sipariş verme için ürünün üzerine dokunun ve ‘’Sepete Ekle’’ seçeneğini işaretleyin.
 • Adım 2: Üründen daha fazla sipariş vermek isterseniz ‘’+’’ seçeneğini işaretleyin. ‘’Çöp Kutusu’’ sembolüne dokunursanız sepetinizden kaldırırsınız.
 • Adım 3: Alt kısımda yer alan ‘’Sepetim’’ seçeneğine tıklayın, bu kısımda ödeme yapabiliyorsunuz. Uygulamada alışveriş yapabilmeniz için minimum 60 TL civarında ürün satın alımı yapmanız gerekir. Belirli miktarı doldurmanız beklenir.

İstegelsin Nerelere Hizmet Veriyor?

İstanbul ve Kocaeli’nin ardından Ankara’ya da hizmet vermeye başladı. Kasım ayında Kocaeli’ne hizmet vermeye başlayan online süper market, 1 Şubat itibari ile Ankara’ya da hizmet vermeye başladı.

Not: Belirli bir ücret karşılığında gönderimler yapılıyor. 100 TL’yi geçtiğinde gönderim ücreti alınmıyor. Belirli bir saat belirliyorsunuz ve siparişinizi veriyorsunuz.

İstegelsin Fiyatları Nasıl?

İstegelsin fiyatları, market fiyatına yakın diyebiliriz. Toptan aldığınızda uygun fiyattan alışveriş yapabilirsiniz. Belirli dönemlerde yapılan kampanyalarda işin tadı diyebiliriz :)

thumbnail
Önerilen Yazı
Banabi Nasıl Sipariş Verilir? Fiyatları Nasıl?

Content Director

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir