OPPO Find N2’nin Önemli Özellikleri Paylaşıldı

OPPO Find N2’nin Önemli Özellikleri Paylaşıldı

Edindiğimiz raporlara göre OPPO Find N2 Aralık ayında geliyor. OPPO’nun katlanabilir ekranlı ilk telefonu olacak olan Find N Flip’in Find N2 ile aynı zamanda çıkacağına dair pek çok görüş var. Son 2 hafta boyunca OPPO Find N2 hakkında pek çok söylenti olmasının dışında bir takım yeni özellikler hakkında da bilgiler edindik.

Yukarıda gösterilen görseller, yakında çıkacak olan Find N2’nin model numarasının PGU110 olduğunu gösteriyor. Telefon, 120Hz’e kadar yenileme hızını destekleyen katlanabilir bir ekrana sahip olduğu görünüyor.

OPPO Find N2, Snapdragon 8 Plus Gen 1 tarafından desteklenmekte. Yukarıdaki resimlerden birinde CPU detayları görülebilirken, yonga setinin adından açıkça bahsetmiyor.

Ayrıca düşük ışık koşullarında optimize edilmiş bir fotoğrafçılık deneyimi için Find N2, MariSilicon X çipi ile donatılacak.

Diğer iddialar, Find N2‘nin ColorOS 13 tabanlı Android 13 işletim sistemi üzerinde çalışan 7.1 inç AMOLED LTPO katlanabilir ekrana ve telefonun yan tarafında bir parmak izi tarayıcıya sahip olduğunu söylemekte. Arkası suni deri olabilir. Cihazın siyah, beyaz ve yeşil gibi tonlarda gelmesi beklenen özelliklerden sadece bir tanesi. Her iki cihazın mart aylarında çıkması beklenirken Snapdragon zirvesinin iki ay öne çekilmesi sebebiyle ocak ayında iki telefonu da görme şansımız oldukça yüksek.

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir