iPhone 11 Çift Hat Mı? iPhone 10 – 14 Hat Yuva Durumları

iPhone 11 Çift Hat Mı? iPhone 10 – 14 Hat Yuva Durumları

iPhone 11 çift sim kartlıdır. Çift sim kart özelliği ile aynı telefon üzerinde iki hat veya iki farklı numara kullanmanız mümkün olur. Bu özelliği kullanmak, farklı numaraları olan ve yoğun çalışanlar için oldukça pratik ve etkilidir. Apple üzerinde çift sim kart özelliğini ayarlamak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir;

  • Adım 1: Telefonunuzu açın ve cihaz içerisinde bulunan “Ayarlar” sekmesine giriş yapın.
  • Adım 2: Burada bulunan “Hücresel” paneline giriş yapın. Burada iki hattınızın da cihazda olduğundan emin olun.
  • Adım 3: İki hattı açın, burada “Bu Hattı Etkinleştir” seçeneğine tıklayın.
  • Adım 4: Hücresel verinin saptanmış olduğu bir hat seçin. Bu hücresel veriye dokunun. “Hücresel veriyi değiştirmeye izin ver” bölümüne giriş yaparak sistemi tamamlayın.
  • Adım 5: Ayarlarınız tamamlanmış olacaktır.

iPhone 10 Çift SIM Kartlı Mı?

iPhone 10 çift sim kartlı değildir. Model olarak eski ve kullanım olarak artık günümüzde çok alıcısı bulmayan bu modelde çift sim kart özelliği yoktur. Çift kartlı özelliği bulunan cihazlar 11’den başlar ve sonrasında çıkan cihazlarda karşımıza çıkar.

iPhone 12 Çift SIM Kartlı Mı?

iPhone 12 çift sim kartlıdır.  iPhone 12 Mini, Pro, Pro Max gibi modeller de çift sim kartlı olarak çıkarılır. Özel görüşmeleriniz ve iş görüşmeleriniz için ayrı ayrı telefon kullanmak yerine tek bir cihaz üzerinden bütün işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

iPhone 13 Çift SIM Kartlı Mı?

iPhone 13 çift sim kartlıdır. iPhone 13 modellerinin hepsinde çift sim kart özelliğine sahip olursunuz. Depolama alanı olarak da çift sim kart oldukça kullanışlıdır. Sürekli yeni isimleri sim kartınıza kaydetme gibi bir durumunuz varsa çift sim kart ile iki katı ismi kaydetme olanağına sahip olursunuz.

iPhone 14 Çift SIM Kartlı Mı?

iPhone 14 çift sim kartlıdır. iPhone 14’ün tüm modellerinin hepsinde çift sim kart özelliği bulunur. Bu özelliği kullanarak dilediğiniz gibi çok amaçlı bir şekilde telefonunuzu kullanma imkânına sahip olursunuz. Bu şekilde dilediğiniz gibi tek telefon üzerinden iki hat kullanma imkanınız bulunur.

Content Director

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir