İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Trust Wallet Nedir? Nasıl Kullanılır?

Trust Wallet Nedir? Nasıl Kullanılır?

trust wallet nedir nasil kullanilir

Kripto paraların hayatımıza girmesinin ardından kullanıcıların bu varlıklarını nasıl kullanacağını düşünmeye ve araştırmaya başladı. Kullanımı pratik, güvenli binance coin, ripple, etherium vb. gibi destekleyen Trust Wallet nedir? nasıl kullanılır? gibi sorgular en çok aratılan sorgular arasında yer almayı başardı. Trust Wallet Binance’ın resmi mobil uygulaması olarak hayatımıza girdi. Binance dışındaki tüm varlıklarınızıda saklayabileceğiniz bu uygulama sadece varlıklarınızı korumuyor aynı zaman harika işlevleri ile deneyiminizide  iyileştiriyor. Henüz Trust Wallet kullanmıyorsanız işte size kullanmanız için 10 neden!

Trust Wallet Nedir?

Ücretsiz kullanım:

Trust wallet kullamanız için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok veya uygulama içerisinde ek bir ücret ödemiyorsunuz. Bu uygulama işlem zorluğunu en düşüğe indirmeyi hedefler ve bunu yaparken sizden hiç bir komisyon almaz.

Varlık Desteği:

Birden fazla cüzdan sahibi olması işleri takip etmeniz adına sizi zorlayabilir fakat tüm varlıklarınızın tek bir yerde olması işlem hacminizi en düşüğe indirecektir. 40’tan fazla Blockchain desteği ile işlerinizi basitleştirir.

Kolay Kullanım:

Kripto alım-satım-gönderim deneyimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birden fazla çözüm ortakları sayesinde QR kodlarla ya da basit adreslere doğrudan varlık gönderebilir ya da alabilirsiniz.

Merkeziyetsiz:

Kontrollerin tamami ile sizin elinizde olacağı bu cüzdan sayesinde tüm kripto işlemleriniz sizin elinizde. Özel anahtarlarınız sayesinde siz istemediğiniz sürece kimse sizin kriptolarınıza erişemez.

Gizlilik ve Güvenlik:

Her firma gibi Binance’da kullanıcılarının gizlilik ve güvenliğine çok önem verir. Trust Wallet sayesinde tüm varlıklarınız güvendedir. Bunları yaparken size ait olan hiç bir kişisel verinizi toplamaz ve kaydetmez.

trust wallet

Trust Wallet Nasıl Kullanılır?

Staking:

Bir çok firma staking’i destekliyor. Sorunsuz bir şekilde varlık kazanmaya devam etmek için kriptolarınızı kolayca stake edebilirsiniz.

Kartla Kripto Alımı:

T-Wallet bir çok ödeme firması ile anlaşma halinde olup sunucularını entegre etmiştir. Uygulamadan ayrılmadan kripto satına alabileceğiniz anlamında olan bu uygulamayı daha fazla Etherium ya da BNB ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gerek kart bilgilerinizi girip istediğiniz kripto parayı satın almak.

DApp Tarayıcı:

Kriptolarınızı borç vererek daha fazla kripto kazanmak gibi farklı işlemler yapabilirsiniz. Android cihazlarınız üzerindeki Trust Wallet, dahili bir tarayıcıya sahiptir. Böylece cüzdanınızda yer alan DApp’lere doğrudan erişim kurabilir, kolayca yönetebilirsiniz.

Kripto Alım-Satım Yapabilirsiniz:

Kripto almanız mı gerekiyor? Hiç bir yere ayrılmayın! Bu uygulama sayesinde artık yapabilirsiniz. Uygulama içerisindeki Borsa ve Takas özelliği sayesinde ise işlemlerinizi yaparken aynı zamanda piyasayı takip edebilirsiniz. Borsa özelliği BinanceDEX’e bağlanır.

Memler:

Bu uygulama gizlilik ve güvenliği ciddiye alsana, sosyal medyayı fazla ciddiye almaz. Yayınlanan capsler ile Twitter üzerinden hediyelerini kaçırmayın deriz!

Sizde Trust Wallet’ı denemek istiyorusanız hemen buradan indirip deneyebilirsiniz!

Önerilen Yazı
Kripto Para Borsası Binance Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap