İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema ve Dizi
  3. Blutv Alternatifi Site | 8 Öneri

Blutv Alternatifi Site | 8 Öneri

blutv alternatifi site

Blutv alternatifi site arayışı daha fazla içerik daha farklı fiyat tarifileri isteği doğrultusunda yapılıyor. Bizler de bu istekler doğrultusunda ücretli ve ücretsiz blutv alternatifi siteler derlemesi yaptık. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Blutv Alternatifi Siteler Hangileri?

  1. Netflix
  2. Puhutv
  3. BeIN CONNECT
  4. HBO Go
  5. Tivibu

1) Netflix:

Online yayıncılık söylendiği zaman birçok kişinin aklına Netflix geliyor. Blutv alternatifi olarak görülen en iyi internet yayıncılığı olarak görülür. 1997 yılında Reed Hasting ve Marc Randolph tarafından kuruldu. Birçok ülke gibi Türk yapımcılarında filmleri ya da dizileri mevcut. Temel paket: 17.00 lira, standart paket: 33.00lira ve özel paket: 50.00 lira olarak ayrılmışdır.

2) Puhutv:

 Bu yayın kurulumu da yerli platformlar arasında yer alır. Diğer platformlardan ayıran en büyük özelliği ise televizyonlarda yayınlanan dizileri ertesi gün yayınlarına dahil ediyor olmasıdır. Yerli dizilerin yanında beğenilen birçok yabancı diziye de ev sahipliği yapıyor. Puhutv’nin diğer farklı özelliği ücretsiz olmasıdır.

3) BeIN CONNECT:

Digitürk’ün online platformu BeIN CONNECT de son zamanlarda dikkat çekmeyi başardı. Spor, film, dizi ve canlı televizyon gibi birçok kategoriyi içinde barındırıyor. 16 farklı kategoride yerli yabancı filmler bulunuyor. Bu platformu izleyebilmek için üye olmak gerekiyor.

4) HBO Go:

 Amerikan premium kablo ağı HBO Tarafından sunulan bir TV hizmetidir. En çok bilinen Game of Thrones gibi dizilere ev sahipliği yapmıştır. Dizi, film, spor gibi kategorileri bulunuyor. Televizyon dışında Mobil cihazlar, oyun konsollarında ve dijital medya oynatıcılarında uygulamaları ile video akışını sağlıyorlar. Bu platforma üye olarak hizmetlerini kullanabilirsiniz.

5) Tivibu:

Türk Telekom’a bağlı olan Tivibu, her cihazdan hizmet verebiliyor. Televizyon kanalarının dışında dizi, film spor gibi çok çeşitli içerikleri bünyesinde bulunduruyor. Üyelik için; aile paketi, sinema paketi ve süper paket bulunuyor.

Ücretsiz Blutv Benzeri Siteler

Ücret ödemeden Blutv alternatifi siteler bulunuyor. Bunlardan bazıları bilinse de bazılarının isimleri dahi duyulmamış oluyor. Ücretsiz netflix benzeri siteler aşağıdaki gibidir;

blutv alternatifi site ucretsiz

1) Crackle:

Sony bünyesinde ücretsiz olarak kurulan bir platformdur. Blutv benzeri, içinde birçok güzel film barındırıyor.

2) Hulu:

 Abonelik sistemli, ücretsiz hesap açarak 100’ün üzerinde filme erişebilirsiniz. Birçok tv programını da içinde bulunduruyor.

3) Pluto TV:

Klasik televizyon düzenini oluşturmaya çalışan bu platform 75’in üzerinde TV kanalı sunuyor. Blutv alternatif olabilecek yayın kanallarının başında geliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ankara Yıldırım Beyazıt Üni / Sosyoloji mezunu. Sosyal Medya Uzmanı ve Seo Makale Yazarı.

Yorum Yap