Disney+ Türkiye'de! Disney+ fiyatı nedir? Hesap nasıl açılır?

Uzun süren beklemenin ardından nihayet Disney Plus Türkiye piyasasına giriş yaptı. Peki Disney Plus fiyatı nedir? Disney+'ta hangi diziler var? Disney Plus hesap nasıl açılır? tüm detaylar makalenin devamında...

Disney Plus Türkiye’de! Disney+ fiyatı nedir? Disney+ Dizileri Neler?

Uzun süren beklemenin ardından nihayet Disney Plus Türkiye piyasasına giriş yaptı. Peki Disney Plus fiyatı nedir? Disney+’ta hangi diziler var? Disney Plus hesap nasıl açılır? tüm detaylar makalenin devamında…

“Disney+ Türkiye türkiye ne zaman gelecek?” sorusunun yanıtı geldi. Popüler Dizi/Film platformlarının rakiplerinden birisi olarak görülen Disney Plus nihayet ülkemizde kullanılabilir durumda. 137.7 milyon abone sayısına sahip Disney+ ile ilgili tüm merak edilenler:

Disney Plus Türkiye Fiyatı Kaç TL?

Disney+ Türkiye fiyatı aylık 34,99 TL, yıllık ise 349,90 TL olarak belirlenmiş durumda.

thumbnail
Önerilen Yazı
Netflix Üyeliği Nasıl Silinir? (2021)

Disney Plus içerikleri neler? İşte Türk Disney+ dizileri

Disney+; Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures vb. birçok stüdyodan binlerce dizi ve filme ev sahipliği yapıyor. Bu yapımlardan 1085 tanesi Türkçe dublaja, 1529 tanesi ise Türkçe alt yazı desteğine sahip olarak görünüyor.

Yerli yapımlarında eklenmeye devam edeceğini söyleyen Disney Plus yönetimi aynı zamanda Kaçış, Dünyayla Benim Aramda, Gri kod adıyla duyurulan üç yerli türk diziside platformda yer alacak. Bunların yanı sıra henüz doğrulanmamış olmakla Disney+’ın Atatürk dizisi üzerinde çalıştığı hatta başrolerinde Aras Bulut İğnemli, Emma Watson ve Hans Zimmer‘ın yer alacağı söylentiler arasında.

Disney Plus kaç kişilik? Aynı anda kaç kişi kullanabilir?

Disney+ üyeliği ile en fazla 7 profil oluşturulabiliyor fakat eş zamanlı olarak en fazla 4 kişi Disney Plus kullanabiliyor.

iOS’ cihazlara indirmek İçin tıklayın.

Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir