En İyi 6 iPhone Görüşme Kayıt Programı

Aramaları kayıt altına alabileceğiniz uygulamaları sizler için derledik.

En İyi 6 iPhone Görüşme Kayıt Programı

iPhone görüşme kayıt programı, telefonda yaptığınız görüşmeleri kayıt altına alan ve bu görüşmeleri arşivleyen programdır. Bu program aracılığı ile kanıtlamak istediğiniz konuşmaları, kayıt altına almak istediğiniz konuşmaları kayıt edebilirsiniz. Peki, bunu yapmak için hangi programları kullanmak gerekiyor? iPhone telefon kaydı uygulamalarını sizin için derledik. İşte, ayrıntılar;

iPhone Konuşma Kaydedici Programlar

  1. TapeACall
  2. CallRecorder
  3. Recorder Plus
  4. Voice Memo
  5. RecMe
  6. Automatic Call Recorder

iphone gorusme kayit

 

1) Sosyal Medyaya Entegre: TapeACall

iOS arama kaydetme programları arasından ilk işleyeceğimiz TapeACall, sosyal medya ile kolay bir şekilde entegre olan bir kayıt porgramı. Bu program ile konferans aramalarını bile kaydedebilirsiniz. Bunlara ek olarak kayıt ettiğiniz ses kayıtlarını Twitter, Facebook ve Sms üzerinden paylaşabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu bulunuyor ancak kullanımda sınırlandırma yapıyor. Eğer, herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanmak istiyorsanız PRO sürümü satın almanız gerekiyor.

2) Sesi Yazıya Çeviren Program: CallRecorder

Programlar arasında sesi yazıya çeviren tek program olma özelliğini taşıyan CallRecorder, şifreleme özelliği ile verilerin güvende tutulmasını sağlıyor. iPhone konuşma kaydedici niteliğini hem veri, hem metin hem de depolama olarak tam anlamı ile hak eden bu programı iOS mağazasından indirebilirsiniz.

3) Farklı Formatların Tek Yeri: Recorder Plus

iPhone’da konuşma kaydetme deyince aklınıza sürekli olarak tek format geldi değil mi? Bu program ile MP3, MP4, CAF, WAVE ve M4A gibi formatlarda ses kaydı alabilirsiniz. Bunlara ek olarak programın sunduğu; düşük, orta ve yüksek ses kalite ayarları var. Kayıttan sonra dilediğiniz şekilde kayıt ayarlarını yapabilirsiniz.

4) Bulut Tabanlı Kayıt: Voice Memo

Çağrı kaydediciler arasında standart özellikte olan Voice Memo, sadece sesimi kaydetsin ve bulut bir uygulamaya kaydetsin diyenlerin tercihi olabilir.

5) Kolay Yönetim: RecMe

Arama kaydetme uygulaması olarak karşımıza çıkan RecMe, dosya kontrol sistemi ile birlikte diğer programlardan farklılaşıyor. iPhone görüşme kaydediciler arasında alternatif konumda bulunan bu uygulamayı iOS marketinizden kolayca indirebilirsiniz.

6) Automatic Call Recorder

Yaptığınız görüşmelerin İngilizce diline çevrilmesini ister miydiniz? Eğer, istiyorsanız bu uygulama tam da size göre. Bu uygulama ile birlikte görüşmeleriniz İngilizce diline metin olarak çevrilebilecek.

Content Director

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir