1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Eski Telefondan Yeni Oppo Telefona Veri Aktarma

Eski Telefondan Yeni Oppo Telefona Veri Aktarma

oppo telefona veri aktarma

Oppo telefona veri aktarma işlemi için Android kurallarını uygulamanız gerekir. Aşağıda 4 basit adımda manuel olarak veri aktarma işlemi anlatılmıştır. Buna ek olarak program ile de Oppo veri aktarma anlatılmıştır. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Oppo Veri Aktarma Nasıl Yapılır?

  • Adım 1: İl olarak Oppo telefon veri aktarma işlemi için ‘’Araçlar’’ kısmına girin ve ‘’Klonla adımlarını izleyin.
  • Adım 2: Ardından ‘’Yeni Bir Telefon’’ ve ‘’Bir Android Telefondan İçe Aktar’’ bölümlerine gidin.
  • Adım 3: Eski telefonunuzun ana ekran bölümünden ‘’Klonla’’ uygulamasına gidin. ‘’Eski Bir Telefon’’ seçeneğini seçip klonlama işlemine geçmek için QR kodunu taratın.
  • Adım 4: ‘’Kullanılacak Verileri Manuel Seç’’ seçeneğini işaretleyip; kişisel veriler, sistem verileri, depolama verileri ve uygulamaları seçebilirsiniz.

Not: Herhangi uygulama kullanılmadan veri aktarma işlemini gerçekleştirmek mümkün değil. Anlatılan uygulama ‘’Clone Phone’’ uygulamasıdır. Oppa veri aktarma işleminde birçok uygulama bulunduğu için isterseniz başka uygulamayı deneyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Oppo Klavye Ayarları Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım

Oppo Veri Aktarma Programı

Clone Phone uygulamasını kullanarak bütün verileri risk almadan veya kayıp yaşamadan dosya aktarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Clone Phone uygulaması ile verilerinizi önceki cihazınızda bırakmanız gerekmez. Oppo telefona veri aktarma işlemi için bu programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Clone programı Oppo’nun resmi sitesinde yer alır. Diğer uygulamaların aksine güvenilir ve kesin çözüm sağlayan programdır. Programı indirmek için buraya tıklayınız.

Iphone’dan Oppo’ya Veri Aktarma Nasıl Yapılır?

  • Adım 1: İlk olarak Iphone’dan Oppo’ya veri aktarma işlemi için, telefonunuzdan Araçlar> Telefonu Klonla adımlarını izlemeniz gerekir.
  • Adım 2: Ekranda yer alan ‘’Bu Yeni Bir Telefon’’ seçeneğini ardından ‘’Bir Iphone’dan İçe Aktar’’ seçeneğine tıklayın. İstendiğinde cihazınızı ağ bağlantısına bağlayın.
  • Adım 3: Eski Iphone cihazınızı İCloud hesabından oturum açın.
  • Adım 4: Iphone’dan ya da SMS yolu ile aldığınız Apple kimlik doğrulama kodunu girin ve bulut veri hesaplatmasını aktif etmek için ‘’Başlat’’ seçeneğine tıklayın.

Not: Cihazınızda kopyalama işleminin süresi, aktarılacak olan verinin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Verilerin tamamı aktarılana kadar beklemeniz gerekir. Aktarma gerçekleştikten sonra uygulamayı kapatabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Oppo Alınır Mı? Oppo Nasıl Bir Telefon? Tüm Detaylar
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Ankara Yıldırım Beyazıt Üni / Sosyoloji mezunu. Sosyal Medya Uzmanı ve Seo Makale Yazarı.

Yorum Yap