Gta 5 Online Para Kazanma Nasıl Yapılır? 3 Tüyo

Gta 5'de para kazanabileceğiniz 3 tüyoyu paylaştık.

Gta 5 Online Para Kazanma Nasıl Yapılır? 3 Tüyo

Gta 5 online para kazanma, oyun içerisinde herhangi bir mülkü veya bir arabayı almanız için önemlidir. Sadece gerçek hayatta değil, Gta 5’de de bir şeyler almanız için paraya ihtiyacınız vardır. Gta 5’de para kaza kazanmak için test edilmiş ve onaylanmış 3 tüyoyu sizlerle paylaştık. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Gta 5 Online Para Nasıl Kazanılır?

Gta oyuncularının en çok sevdiği konu kesinlikle paradır. Çünkü oyun içerisinde para çok olduğu sürece yapılabileceklerin bir sınırı yoktur. Arabadan tutun, özel jete kadar her şeyi alabilirsiniz. Gta 5 online para kazanma taktikleri, bu yüzden çok değerlidir. Bu taktikleri yaparak çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Genel olarak para kazanmak için;

  • Dükkân soyulabilir,
  • Para getiren görevler yapılabilir,
  • Çalıp değerli eşyalar satılabilir.

Gta 5 Online En İyi Para Kazanma Yolu

Yukarıda da gördüğünüz gibi Gta 5 online en iyi para kazanma yolu birden fazladır. Hangisini seçeceğiniz biraz size kalmış durumda. Fakat emin olun bu yöntemlerle çok rahat para kazanabilirsiniz.

1) Dükkan Soymak

Gta da yapılan en geleneksel ve en yaygın para kazanma biçimi diyebiliriz. Oyun içerisinde bir sürü dükkan bulunuyor kısacası bolca soyguna hazır dükkan var.  Fakat dükkân soyma işlemini yaptıktan sonra polis tarafından aranacağınızı da unutmayın. Para kazanmak hiçbir zaman kolay değil yani. Polislerden kurtulmak için ekstra bir çaba gerekecektir.

Kesinlikle soyguna gitmeden önce maske almalısınız. En büyük önerimiz bu olacaktır. Polisleri aldatmak için çok ama çok iyi bir yöntem. Gta 5 online para kazanma istiyorsanız bu zorluklara da katlanacaksınız. Daha sonrasında kazanacağınız paranın ve yapacaklarınızı hayallerini kurarsanız dükkan soymak sizin için daha kolay olacaktır.

2) Gta 5 En iyi Para Kazandıran Görevler

Dükkân soymadan önce görevlere göz atmak en mantıklı seçenek olacaktır bundan eminim. Zaten görevler tek başına yapılmadığı için de yeni arkadaşlar bulup ekstra eğlenceye dahil olmayı kim istemez ki? Bu görevlerden bazıları;

gta 5 online para

A Boat in the Bay Görevi;

Görevin seviyesi:  50
RP ödülünüz: 2,900
Getirdiği online para: 15,700 $
Gerekli kullanıcı sayısı: 1 ile 4 arası

Gta 5 online para alma için verebileceğimiz en yüksek görev: Sinking Feeling Görevi;

Görev seviyesi:  55
RP ödülünüz: 2,200
Getirdiği online para: 21,000$
Gerekli kullanıcı sayısı: 1-4

Fueling the Flames Görevi

Görev seviyesi: 20
RP ödülünüz: 2,300
Getirdiği online para:  15,700 $
Gerekli kullanıcı sayısı: 1-4

A Titan of a Job Görevi

Açılma seviyesi:  26
RP ödülü: 2,750
Kazandırdığı para:  14,900 $
Gerekli oyuncu sayısı: 1-6 şeklindedir.

3) Değerli Eşyaları Çalıp satmak.

Günlük ihtiyaçları karşılamak için bayağı işlevsel olan değerli eşya satma, Gta 5 online para kazanma taktikleri arasında da önemli bir yer ediniyor. Özellikle pahalı araçları, değerli silahları bulduğunuz an yakalayıp sonra gerekli dükkânlara satabilirsiniz. Tabii sonra o dükkânları soyarsanız da hem para kazanmış olur hem de elinizde hala değerli bir eşya bulursunuz.

En değerli araçlar;

  • Felon GT Marka Araç: 9,500 $
  • Galivanteer Baller Aracı: 9,000 $
  • Lampadati Felon: 9,000 $
  • Ubermacht Oracle Arabası: 8,000 $ gibi ücretlerle satılabilir.

Gta 5 online para kazanma yolları çoğunlukla bu şekildedir. Fakat farklı görevler, dükkânlar ve araçlar da satılarak paraya çevrilebilir. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Content Director

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir