1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung, Galaxy Book Flex 2 5G’nin Kutu Açılışı ve Kullanım Videosu

Samsung, Galaxy Book Flex 2 5G’nin Kutu Açılışı ve Kullanım Videosu

samsung galaxy book 2

Geçtiğimiz  günlerde hem tablet hem laptop olabilen yeni bilgisayarı Galaxy Book Flex 2’yi tanıtan Samsung, bu modeli için iki tanıtım videosu yayınladı. Videolardan birisi kutu açılışı olurken diğeri ise kullanımı konusundaydı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte yeni cihazlarından birisi olan 2’si 1 arada olan Galaxy Book Flex 2‘yi tanıttı. Hem tablet hem bilgisayar olarak kullanılabilen bu cihaz beraberinde bir çok güzel ve fonksiyonel özellikleri getiriyor. 5G destekli Galaxy Flex Book 2‘ye ait ilk videolar bugün itibari ile yayınlandı.

Resmi olarak yayınlanan bu videolarda Samsung yeni cihazını kutusundan çıkardı. Kutu içeriği olarak bilgisayarın kendisi, S Pen kalemi, adabtörü ve kullanım kılavuzları dışında herhangi bir malzeme çıkmadı. Samsung cihazı ilk defa kullananlar için ise bir kullanım videosu yayınladı.

Yeni Galaxy Book Flex 2 Videoları:

Teknoloji devinin yayınladığı ikinci videoda ise cihazın kullanımına değinildi. Samsung videoda kamera özelliklerini, not almayı ve nasıl paylaşılacağını gösterdi. Youtube üzerinden paylaşılan videolar kullanıcılar tarafından beğenildi.

Samsung Galaxy Book Flex 2 Özellikleri:

  • Ekran: 13.3 inç Full HD dokunmatik ekran
  • İşlemci: 11. nesil Intel i5 / Intel i7
  • RAM: 16 GB
  • Depolama: 512 GB SSD
  • Kamera: 13MP kamera / 720P webcan
  • Batarya: 69,7 WHr

Samsung S21 ve S21+’ın Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı!

Galaxy Book 2 fiyatı ile can yakacak gibi duruyor. Fazla işlevsel olan bu cihaz yurtdışında 1680$ (13.000TL + vergiler) olarak belirlendi. Eğer 5G destekli modeline ssahip olmak istiyorsanız bu miktar 2500$ (19.300TL + vergiler) oluyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap