Shopside Nedir? Shopside Nasıl Kullanılır? Paraşüt ile Nasıl Entegre Edilir? 2022

Shopside Nedir? Shopside Nasıl Kullanılır? Paraşüt ile Nasıl Entegre Edilir? 2022

Shopside Nedir?

Son yıllarda e ticarete olan ilginin artması ile birlikte e fatura ve panel yönetim programlarında bir artış meydana geldi. Trendyol, N11, Hepsiburada vb. pazar yerlerinde mağazalarını açan firmaların problemlerinden birisi olan ürün yönetimi artık Shopside ile çok basit. Peki Shopside Nedir? Shopside Nasıl Kullanılır?

shopside nedir?

Tüm E-Ticaret İşlemlerinizi Tek Panelden Yönetin!

Çok kanallı e ticaret kullanıcıları için kullanışlı bir arayüze sahip olan bu sistem sayesinde sayesinde woocommerce, shopify, opencart vb. sistemlerinizde ürünlerinizi tek bir tuş ile dilediğiniz pazar yerine gönderebiliyorsunuz. Shopside aynı zamanda sizin için kargo sürecini ve sipariş sürecinizide kontrol edebiliyor. Bir Mikro Yazılım uygulaması olan Shopside sayesinde tek bir panel üzerinden tüm pazar yerlerindeki ürünlerinizin kontrolünü yapmanız artık çok kolay. Aynı zamanda bir E-Fatura sistemi olan Paraşüt ile entegre çalışması sayesinde siparişiniz her nereden geliyor olursa olsun tek tıkla faturasını oluşturabiliyor, kesebiliyor ve müşterinize iletebiliyorsunuz.

Shopside Nasıl Kullanılır?

Shopside üyeliği ve kullanımı kolay olsada ilk aşamalarda bir profesyonelden destek almanız şart. Eğer ki paraşüt üyeliğiniz varsa direkt olarak shopside’ın 14 günlük deneme sürümü ile süreci denemeye başlayabilirsiniz.

Binance Kripto Para Borsası Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir