Siyah Kalp ? Emojisinin Anlamı Nedir? İlişkideki Anlamı

Siyah Kalp  ? Emojisinin Anlamı Nedir? İlişkideki Anlamı

Siyah kalp emojisinin anlamı, birine duyulan gizli sevgiyi anlatmaktadır. Aynı zamanda dilimizde kara sevda olarak geçen platonik aşkı anlatmak için de siyah kalp emojisi kullanılmaktadır. Eğer biri sosyal medya da siyah kalp emojisi gönderiyorsa karşı tarafa platonik aşk besliyor demektir. Bunun yanında siyah kalp, unutulmayan ve nefret duyulan anlamda da kullanılmaktadır.

Siyah Kalp Gönderen Erkek Ne Demek İster?

Konuşma ve sohbete göre değişiklik gösterse de erkeklerin gönderdiği siyah kalp emojisi karşı taraftan hoşlandığını belirtmektedir. Bazen moral bozukluğunda ya da üzüntülü hissettiğinde de göndermektedir.

Siyah Kalp Gönderen Kadın Ne Demek İster?

Siyah kalp gönderen kadın sohbete göre nefret ya da aşk beslediğini anlatmaktadır. Eğer konuşmalar olumluysa karşı tarafa karşı platonik bir aşk içinde demektir. Yazışmalar olumsuz ve kısaysa karşındakinden nefret veya sevgi duymuyor anlamına gelmektedir. Bazen kişi kötü durumdaysa, morali bozuksa ya da kendini kötü hissediyorsa karşındaki insanın anlaması için gönderir. Siyah kalp emojisi sadece karşı cins için kullanılmadığı gibi, sadece sevgi ya da nefret için de kullanılmamaktadır.

? Siyah Kalp Kime Atılır?

Siyah kalp genellikle hoşlanılan kişiye gönderilmektedir. Aynı zamanda sürtüşme ya da kötü bir durum içinde kullanılmaktadır. Renginden dolayı hem sevgi hem de nefret için kullanılmaktadır. Sevgi ne nefret dışında kötü bir olay olduğunda ya da moral bozukluğunda arkadaşa durumunu belirtmek içinde gönderilmektedir. Günümüz sosyal medyasında insanlar kelimelerden çok emojiler ile dertlerini anlattığı için tek bir emoji birçok anlama yorulmaktadır.

Siyah Kalp Anlamı Nefret Mi?

Siyah kalp anlamı sohbete göre değişiklik göstermektedir. Kişiye nefret için kullanıldığı gibi karşı tarafa duyulan platonik aşk içinde kullanılmaktadır. Hatta moral bozukluğu, üzüntü ve keder için de kullanıldığı olur.

Siyah kalp karşı tarafa nefretten çok kötü durumlarda kullanılan kişinin mutlu olmadığını gösteren renktir. Yazı dilindeki yeri de burukluk, hüzün ve moral bozukluğunu temsil etmektedir. Kalp emojisi renginden dolayı kara sevda anlamına de gelmektedir. İnternet dilinde bu platonik aşk olarak geçmektedir. Eğer biri karşı cinse bu emojiyi atıyorsa platonik aşk yaşaması muhtemeldir.

Keşfedin: Mavi Kalp Anlamı

Content Director

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir