Sarı Kalp ? Emojisinin Anlamı Nedir? İlişkideki Anlamı

Sarı Kalp ? Emojisinin Anlamı Nedir? İlişkideki Anlamı

Sarı kalp emojisinin anlamı, mutluluk ve iyimserliği temsil etmektedir. Karşı taraftan sarı kalp emojisi aldıysanız o kişi, size karşı iyimser duygular beslemektedir. Çevresindeki kişilere pozitif enerji veren dostluğun ve saflığın sembolü olarak görülmektedir. Beraber vakit geçirmekten keyif alınan ya da her zaman iyiliğini istediğin aile bireylerine gönderilmesi uygundur. Gün ışığı anlamına gelen sarı kalp ‘’Altın Kalpli’’ tabirine ithafen kullanılmaktadır.

Sarı Kalp Gönderen Erkek Ne Demek İster?

Sarı kalp emojisi gönderen erkek karşı tarafın iyimser olmasını ve mutlu olmasını istemektedir. Aşk ya da cinsellik yerine arkadaşlık ve mutluluk gibi ifadelerde gönderilmektedir. Karşı tarafın arkadaşlığını ve mutluluğunu önemsediğini belli etmektedir.

Sarı Kalp Gönderen Kadın Ne Demek İster?

Sarı kalp emojisi gönderen kadın romantizmden çok arkadaşlığa vurgu yapmak istemiştir. Emojinin anlamı dostluk ve saflığın sembolü olduğu için herhangi bir romantizm içermemektedir. Karşı tarafın arkadaşlığından memnun olduğu ve mutlu olmasını istediği için yollanmıştır. Altın kalpli tabirine uygun olduğu için yakın arkadaşlar arasında sıklıkla kullanılmaktadır.

Sari kalp anlami

İlgili Yayın: Siyah Kalp Emojisi

? Sarı Kalp Kime Atılır?

Sarı kalp yakın arkadaşa ve aile bireylerine sıklıkla gönderilmektedir. Genellikle önemsediğin arkadaşına ya da aile bireylerine gönderilmektedir. Sarı kalp anlamı saflık, dostluk, yeni başlangıç, yaşam sevinci ve iyimserliği temsil ettiği için yeni ilişkilerde ya da ilişkiye başlama sırasında gönderilmesi uygun değildir.

Sarı Kalp Nefret Mi?

Sarı kalp nefretin tam tersi olan sevgi, dostluk ve iyimserliği temsil etmektedir. Olumsuz bir yanı bulunmadığı gibi karşı tarafa pozitif duygular aşılayan bir emojidir. Gün ışığı anlamına geldiği için yeni başlangıçlar, sıfırdan başlamada da kullanılmaktadır. Muhtemelen tek olumsuz yanı romantizme uygun olmadığı için aşk ilişkilerinde pek fazla kullanılmamaktadır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Siyah Kalp ? Emojisinin Anlamı Nedir? İlişkideki Anlamı

Sarı Kalp Neye İşaret?

Sarı kalp; yeni başlangıçlara, yakın dostluğa, sevgiye, pozitif enerjiye ve iyimserliğe işarettir. Güneş gibi parlak ve taze bir renk olduğu için yeni hayat anlamında kullanılmaktadır. Ayrıca altın en yakın renk olduğu için altın kalpli anlamına da gelmektedir. Karşı taraf sarı kalp gönderdiğinde muhtemelen iyi huylu ve kibar olduğunu belirtmek istemiştir.

Keşfedin: Mavi Kalp Emojisi

Content Director

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir