Trendyol Bildirim Kapatma Nasıl Yapılır? Mobil ve Web

Trendyol Bildirim Kapatma Nasıl Yapılır? Mobil ve Web

Trendyol bildirim kapatma, masaüstü ve mobil cihazlardan yapılabilmektedir. Mail ve sms gibi kanallardan Trenyol bildirimi almak istemiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz;

Adım 1: Trendyol bildirimleri engelleme için İlk olarak buraya tıklayarak Trendyol sitesine erişin ve hesabınıza giriş yapın.

Adım 2: Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan ”Hesabım” seçeneğine tıklayın. Bir sonraki adıma geçiş yapın.

Adım 3: Hesabım yazısına tıkladıktan sonra aşağıdaki seçenekler karşınıza çıkacaktır. Buradan ”Duyuru Tercihlerim” sekmesine tıklayınız.

Adım 4: Duyuru tercihlerime tıkladıktan sonra karşınıza E-mail, sms ve telefon görüşmesi seçenekleri görülecektir. Burada yer alan bütün tikleri kaldırın ve daha sonra güncelleyin. Böylelikle Trendyol mail engelleme de mümkün olacaktır.

Bu adımlardan sonra Trendyol bildirim kapatma gerçekleşecektir. Bundan sonraki süreçte Trendyol, hiçbir şekilde sms, mail ve arama yöntemi ile size bildirim göndermeyecektir.

Trendyol Mobil Bildirim Kapatma Nasıl Yapılır?

Telefondan Trendyol bildirimleri kapatmak için bilgisayardaki çözümü anlattık. Burada ise Trendyol bildirim almak istemiyorum şikayeti için mobil çözüm yolunu anlatacağız;

Adım 1: İlk olarak uygulamaya giriş yapın ve sağ alt tarafta yer alan ”Hesabım” sekmesine tıklayınız.

Adım 2: ”Hesabım ve Yardım” ayarları altında yer alan ”Hesap Ayarlarım” sekmesine tıklayınız.

Adım 3: ”Hesap Ayarlarım” bölümünden ”Duyuru Tercihlerim” seçeneğine tıklayınız.

Adım 4: Burada E-mail, SMS ve telefon görüşmesi yazılarının yanında yer alan tikleri kaldırın. Tikleri kaldırdıktan sonra Trendyol bir daha size bildirim göndermeyecektir. Trendyol bildirim ayarları bu şekildeydi.

Trendyol Bildirim Gelmiyor Sorunu

Trendyol’da bildirim gelmiyor ise bunun ana nedeni daha önceden bildirim kapatmış olmanızdır. Trendyol bildirimlerini tekrar aktif hale getirdiğinizde bildirimler tarafınıza gelmeye başlayacaktır. Bunu yapmak yukarıda anlatılan işlemleri uygulayın, son adımda yer alan tikleri işaretleyerek güncelleyin.

Bir Önceki Yayın: Zoom Toplantı Oluşturma

Content Director

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir