Bilgisayar İçin En iyi IPTV Uygulamaları | 14 IPTV Programı

Bilgisayar İçin En iyi IPTV Uygulamaları | 14 IPTV Programı

IPTV uygulamaları, istediğiniz yerde televizyona erişim sağlamanız amacı ile sunulan programlardır. Bu programlar aracılığı ile dünyanın her yerinden dilediğiniz kanallara erişim sağlayabilirsiniz. İnternet Protokol Televizyonu anlamına gelen IPTV, klasik televizyon sektörünü bitirebilecek kadar güçlü bir yapıya sahiptir. Dünyanın her yerinden televizyon izleme şansını size sunan bu programlar, düzgün kurulduğunda sorunsuz çalışmaktadır. IPTV izleme için şunlara dikkat edin;

  • İnternet bağlantınız iyi olmalıdır. Çünkü internete bağlı televizyondur.
  • İnternetiniz yavaşladığında takılmalar meydana gelmemesi için ek olarak internet tüketen uygulamaları kapatabilirsiniz.

Not: Bu uygulamalara telefonunuzun mağaza uygulamasından da ulaşabilirsiniz. APK olarak bulunan uygulamaları indirmeden önce virüs taraması yapmayı ihmal etmeyiniz.

Bilgisayardan televizyon izlemek için listemize buyurun;

Lazy IPTV

En iyi IP Tv uygulamaları arasında bulunan Lazy IPTV, APK olarak indirip izleyebileceğiniz bir programdır. Telefon IP Tv ve bilgisayar izleme uygulaması olarak kullanabileceğiniz bu uygulama, televizyonda iyi sonuç vermeyebilir. Uygulamanın en büyük eksisi, televizyonda kaliteli görüntüler sunmamasıdır. Ücretsiz IPTV uygulamasıdır.

GSE Smart IPTV

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı yapıda kullanıcılara sunulan GSE Smart IPTV, HSL, HTTP, MMS, RTSP, RTMP kaynaklarından canlı yayınları kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Diğer programlara göre daha kullanışlı arayüzü olan GSE Smart, birçok içerik türünü destekler. Rakiplerini geri bırakmasının ana nedenlerinden birisi de içerik çeşitliliğidir.

İlginizi Çekebilir: Telefona Film İndirme

Smart IPTV

IPTV uygulamaları arasından basit kullanımı ve kanal grupları özelliği ile öne çıkan Smart IPTV, kullanıcılara yalnızca tek seferlik bir ödeme sunmaktadır. Bu uygulama ile mevcut mp4 videolar herhangi bir kesinti yaşanmadan ve listeli bir şekilde izlenebilmektedir. Aynı zamanda uygulama yüksek çözünürlükteki videolarda herhangi bir bağlantı ve FPS düşüklüğü yaşatmadan kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmaktadır.

Smart IPTV erişim linki için buraya tıklayınız.

Plex

Plex, videolar, müzik ve fotoğraflar gibi kişisel medya koleksiyonlarını yerel ve uzaktan yayınlamak için kullanılan popüler bir ev medya sunucusu-istemci yazılımıdır. Ayrıca canlı TV kanallarını izlemeyi ve kaydetmeyi de destekler. İnternet bağlantısı olduğu sürece, kullanıcılar medya kitaplıklarına istedikleri zaman ve istedikleri yerden erişebilmektedir. Plex kendi başına bir platforma sahiptir ve ücretsiz olarak kullanıcılara yasal çok sayıda alternatif sunmaktadır.

İzlemek için buraya tıklayınız.

KODI

Kodi, Linux, OSX, Windows, iOS, ve Android’e yüklenebilen ödüllü bir ücretsiz ve açık kaynaklı (GPL) yazılım medya oynatıcı ve eğlence merkezidir. Akıllı televizyonlarda ekstra IPTV servisi sağlayabilmek ve denetim merkezini zenginleştirebilecek IPTV izleme program uygulamasıdır. Kodi uygulaması ile film, TV kanalları, müzik, fotoğraflar, PVR, oyunlar, Youtube, Twitch, WatchMojo gibi sosyal medyalara erişim sağlanabilmektedir.

Erişmek için buraya tıklayınız.

iptv

MyIPTV Player

MyIPTV Player çeşitli IPTV kanallarının yanı sıra isteğe bağlı video (VOD) akışlarını izlemenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Akış için mevcut tüm programları gösteren bir ekran menüsü sağlayan yerleşik bir EPG veya Elektronik Program Rehberi desteği ile birlikte gelmektedir. MyIPTV Player, birden fazla platform için SOPlayer uygulamasını kullanan ve ücretli bir aylık ücret karşılığında televizyon, film ve diğer medya türlerini sağlayan bir kablo kesme hizmetidir. Bu uygulama aynı zamanda IPTV PC için ücretli en iyi alternatiflerden birisidir.

İndirmek için buraya tıklayınız.

VLC Media Player

VLC Media Player, yirmi yıldan uzun süredir Windows ve Mac bilgisayarlarda kullanılabilen en ikonik IPTV uygulamalarından birisidir. VLC kullanıcılara basit bir arayüz ve çok sayıda özellik sunmaktadır. Örneğin kullanıcı uygulama aracılığı ile internetten video indirebilmektedir. Aynı zamanda uygulama ses arttırıcı, videoyu hızlandırıp, yavaşlatabilme gibi temel özellikleri sunan ilk IPTV uygulamasıdır.

VLC Media Player’i indirmek için buraya tıklayınız.

Simple TV Player

SimpleTV, dünyanın her yerinden TV kanallarını izleyebilmenize, çalma listeleri oluşturmanıza, paylaşmanıza, multimedya dosyalarını oynatmanıza ve akışları kolayca kaydetmenize yardımcı olan bir IPTV oynatıcıdır. Bilgisayarınızdaki TV programlarını ve kanallarını izlemek istiyorsanız, tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak özel bir yazılıma ihtiyacınız olacaktır. Smart TV Player, sosyal paylaşım medyası gibi bazı paylaşım özellikleri barındırmaktadır.

Keşfedin: BluTV Alternatifi Siteler

TiviMate Player

TiviMate, üçüncü taraf IPTV hizmetlerini M3U bağlantıları, Xtream kodları ve Stalker Portalıyla entegre etmenize olanak tanıyan bir IPTV oynatıcıdır. TiviMate Player IPTV büyük ekranlar için tasarlanmış modern kullanıcı arayüzü, birden fazla çalma listesi desteği, programlı TV rehberi güncellemesi, favori kanallar ve daha birçok özellik sunan ücretsiz bir uygulamadır.

iMPlayer

iMPlayer PC için IPTV seçeneklerinden birisidir. Ancak en uyumlu çalıştığı platform Android işletim sistemine sahip TV, telefon ve tabletlerdir. iMPlayer IPTV uygulamaları arasından tek seferlik ödeme alan, kendisine ait bir bulut sistemi olan, uzaktan kontrol sistemi, yerel XC ve Stalker API desteği, favori kanallar, kayıt özelliği, VOD ve daha birçok özellik sunan bir uygulamadır. Aynı zamanda üye olunduğunda kullanıcıya fiyat farkıyla birlikte 5 cihaza kadar kullanım seçeneği sunmaktadır.

ProgTV / ProgDVB

ProgTV, canlı TV kanallarını yayınlamak ve PC’lerde radyo dinlemek için kullanılan Windows için iyi bilinen bir başka IPTV uygulamasıdır. İki bağımsız arayüz üzerinde çalışmaktadır ve dijital içeriğe kolay erişimi ve rahat kullanıcı deneyimi ile bilinmektedir. Ev Sineması PC’nizi uzaktan kontrol edilebilmektedir. ProgTV IPTV kanalları desteklemektedir ve Internet TV ve radyo, Rodina TV, Sovok TV, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, ve diğer birçok veri kaynakları barındırmaktadır.

Keşfedin: Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

IPTV+

PC için IPTV seçenekleri arasından IPTV+ en sevdiğiniz TV şovlarını ve dijital kanalları çok sayıda canlı medya kaynağı aracılığıyla ücretsiz olarak izlemenize olanak tanımaktadır. Ancak IPTV uygulaması, dijital multimedya akışı için bu medya kaynaklarından hiçbirini yayınlamamaktadır, size sadece IPTV içeriğini izleyebileceğiniz bir platform sunmaktadır. IPTV ücretsiz ve kolay indirimi ile PC için IPTV seçeneklerinden en basit arayüze sahip uygulamalardan birisidir ve kullanıcılara yalnızca IPTV servisi sunmaktadır.

İndirmek için buraya tıklayınız.

OttPlayer

OttPlayer, kullanıcılarının IPTV’yi internet servis sağlayıcısından veya telefonlardaki, tabletlerdeki ve set üstü cihazlardaki veya televizyondaki herhangi bir kaynaktan ve tüm bu tesisi web sitesi üzerinden merkezi bir kontrolde izlemelerine olanak tanımaktadır. OttPlayer Windows 10 PC için en iyi IPTV oynatıcılardan birisidir ve ücretsiz bir seçenektir. UDP RTMP ile HLS, RTSP, TS gibi çeşitli protokolleri desteklemektedir. İlgili kanalların simgeleri aracılığıyla kanalların kolay yönetimini sağlamaktadır. Kullanıcılara hizmet tamamen ücretsizdir ve reklamsızdır.

Perfect Player Windows

Perfect Player Windows, ücretsiz bir IPTV oynatıcıdır. Bu oynatıcı, herhangi bir para ödemeden doğrudan PC için IPTV seçeneğidir. Yarı saydam bir OSD ve tam ekran görüntüleme seçeneği ile birlikte gelen gelişmiş bir programdır. Oynatıcıda desteklenen formatlar M3U ve çalma listesi için XSPF ve diğer ikisi ile birlikte EPG’dir.

Sizin en beğendiğiniz IPTV uygulamaları neler? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Görüntülü Sohbet Siteleri

Content Director

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir