En İyi Görüntülü Sohbet Siteleri | 13 Site

En İyi Görüntülü Sohbet Siteleri | 13 Site

Görüntülü sohbet siteleri, boş vakitlerinizde vakit geçirmek amacı ile kullanabileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz sitelerdir. Türkiye’de Omegle ile yayılan bu akım başka sitelerinde dahil olması ile birlikte yayılmıştır. Bu listemizde masaüstünden ve mobilden erişim sağlayabileceğiniz videolu sohbet sitelerini derledik.

Tango

Tango 400 milyondan fazla kullanıcısı olan ve ücretsiz bir şekilde dünya üzerindeki birçok kişi ile görüntülü sohbet edilmesini sağlayan bir platformdur. Platform mobil uygulamasının yanı sıra masaüstü bilgisayarlarda da kullanılmaya müsaittir. Site aynı zamanda canlı yayın yapan kullanıcılara para kazanma imkanı sunarken farklı kişilerle de tanışabilmesine olanak sunması platformu görüntülü sohbet siteleri arasında öne çıkarmaktadır.

Web Sitesi: https://www.tango.me/live/nearby

ChatSpin

Görüntülü sohbet siteleri arasında popüler olan ChatSpin yeni nesil ve ücretsiz bir platformdur. Sitenin amacı hem konum filtreleme özelliği ile kullanıcıların kendilerine yakın kişilerle tanışmasını sağlamak veya daha uzak bölgeleri seçerek dünya çapında arkadaşlar edinmesine yardımcı olmaktır. Platform kullanıcılara yapılan görüşmelerde maske ile yüzünü filtreleme seçeneği de sunduğundan platform en iti kameralı sohbet siteleri arasındadır.

Web Sitesi: https://chatspin.com/

Omegle

Omegle en iyi rastgele görüntülü sohbet sitesi olarak bilinmektedir. Platform sizi rastgele dünyanın farklı yerlerindeki insanlar ile eşleştirebildiğinden yabancı dilini geliştirmek isteyen veya farklı kültür ve geleneklerden arkadaş edinmek isteyen kullanıcılar için çok uygundur. Platformun aynı zamanda internet sitesinin yanı sıra uygulaması da bulunmaktadır.

Web Sitesi: https://www.omegle.com/

ChatRandom

ChatRandom görüntülü sohbet siteleri arasında cinsiyete ve ülkeye göre filtreleme yapılabilen ve bu doğrultuda sohbet edebileceğiniz kişiyi seçebildiğiniz bir platformdur. ChatRandom dünyanın her yerinden yabancılarla konuşmanızı kolaylaştırarak hem sosyalleşmenize hem de yabancı dil pratiği yapabilmenize yardımcı olmaktadır.

Web Sitesi: https://chatrandom.com/

Azar

Azar ücretsiz kameralı sohbet siteleri arasında en fazla reklamlarla kullanıcıya ulaşan platformlardan birisidir. Yeni kameralı sohbet siteleri arasında çok hızlı bir şekilde kullanılırken başka biriyle eşleşmeyi sağlaması ve 190’dan fazla ülkede kullanıcıları olması sebebi ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Web Sitesi: https://web.azarlive.com/match/

FaceFlow

FaceFlow görüntülü sohbet siteleri arasında hem arkadaşlarınızla hem de tanımadığınız kişilerle konuşabileceğiniz bir web sitesidir. Site üzerinden görüşmek istediğiniz kişiye göndereceğiniz özel link ile sohbet ayarlamanız mümkündür.  FaceFlow toplu video görüşmeleri yapma fırsatı da sunduğundan yeni kameralı sohbet siteleri arasında öne çıkmaktadır.

Web Sitesi: https://www.faceflow.com/

İlginizi Çekebilir: Numarasız Mesajlaşma Uygulamaları

CamSurf

CamSurf uygulaması da chatrandom tarzı uygulamalardandır. Platform üzerinde cinsiyetinizi seçip daha sonrasında platformun görüşme koşullarını kabul ederek rastgele farklı insanlarla sohbet edebilme şansınız bulunmaktadır. Bu sayede hem sosyalleşebilme hem de dünyanın dört bir yanından farklı kültürleri tanımanız mümkün olacaktır.

Web Sitesi: https://camsurf.com/

Fruzo

Fruza da chatrandom benzeri bir uygulama olmasının aynı sıra aynı zamanda bir dating app olarak da bilinmektedir. Bu nedenle de sosyalleşmek isteyen kullanıcılardan ilk görüşmeyi online yapıp konuşmanın gidişatına göre yüz yüze buluşmak isteyenler için en iyi ücretsiz görüntülü sohbet siteleri arasında bulunmaktadır.

Web Sitesi: https://fruzo.com/

Emerald Chat

Emerald Chat Omegle tarzı siteler arasındadır ve 18 yaş sınırı olan sitede yeni insanlarla tanışılarak rastgele sohbet edilebilmektedir. Platform üzerinde yüzde yüz gerçek kullanıcıların bulunması ve bot kullanıcılara izin verilmemesi sebebi ile platform en iyi ücretsiz görüntülü sohbet siteleri arasına girebilmeyi başarmıştır.

Web Sitesi: https://emeraldchat.com/

Chatroulette

Chatroulette uzun yıllardır görüntülü sohbet amacı ile hizmet veren bir platformdur. Kullanıcıların platformda sadece kamerasını açarak başka insanlarla görüşmesini mümkün kılmaktadır. Platform görüntülü sohbetin yanı sıra kullanıcılara görüşürken çizim de yapabilecekleri bir ekran imkanı sunarak hizmet vermektedir.

Web Sitesi: https://chatroulette.com/

Hangouts

Hangouts iş dünyasında sıklıkla tercih edilen bir online görüşme aracıdır. Sitenin 150 kişiye kadar toplantı düzenlemeye izin vermesi nedeni ile birçok şirket veya büyük organizasyon tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Görüntülü konuşmanın yanı sırada kullanıcılarına mesajlaşma ve sesli sohbet gönderimi imkanı sunmaktadır.

Web Sitesi: https://hangouts.google.com/

OmeTV

OmeTV Omegle platformuna alternatif olarak geliştirilen ve 18 yaş üstü kullanıcılara uygun olan bir platformdur. Türkiye yayıncılarından Omegle’nin yasaklanmasının ardından üretilen bu tarz alternatiflerle yine Omegle benzeri görüntülü yeni nesil sohbet platformlarının varlığı devam ettirilmeye çalışılmaktadır.

Web Sitesi: https://ome.tv/

TinyChat

Paltalk firmasına ait olan TinyChat tek kişi ile sohbet yerine birden fazla kişi ile grup olarak sohbet edilmesi için ayarlanmış bir görüntülü konuşma uygulamasıdır. 18 yaş altına da uygun görüşmeler olsa da görüşmelerin birçoğu 18 yaş üzerine uygun şekilde ayarlanmıştır. TinyChat aynı zamanda yabancı dilini geliştirmek isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir  platformdur.

Web Sitesi: https://tinychat.com/

İlginizi Çekebilir: Telefona Film Nasıl İndirilir?

Content Director

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir