İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. En İyi Üç Ücretsiz Antivirüs Programı

En İyi Üç Ücretsiz Antivirüs Programı

antivirus programlari

Antivirüs programı her bilgisayarın olmazsa olmazları içinde. Hayatımızın her alanını kaplayan bu cihazlar tüm özel bilgilerimizi içinde barındırıyor, saklıyor ve her istediğimizde onlara ulaşmamıza olanak sağlıyor. Fakat yapılan bazı hatalı kullanımdan kaynaklanan sebeplerle, kötü niyetlere kapıyı aralayabiliyoruz. Peki bunun önüne nasıl geçebiliriz? Çözüm, antivirüs programları.

1. Avast Free Antivirüs Programı

Dünden bugüne bilgisayar çağında büyüyen herkesin mutlaka duyduğu markalardan biri olan virüs programı. Ücretsiz bir sürümü olduğu gibi, ücretli bir sürümü de bulunmakta. Kesinlikle kolay bir kullanıma sahip olan Avast Antivirüs Programı bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilmekte.

Hızlı tarama modu sağlayabilen bu program, dakikalar içinde bilgisayarınızı tarayarak işini iyi ve hızlı yapan popüler programlar içinde.

2. Bitdefender Antivirüs Programı

Yine Avast gibi ücretli bir sürümü de bulunan Bitdefender Antivirüs Programı maalesef ücretli sürüme göre biraz kısıtlı kalmakta. Fakat işlemcinizi fazla yormayan bu program, güvenli olduğu yönündeki ünüyle de tercih sebebi.

Bilgisayarınızı koruma altına alarak, zararlı yazılımlardan arınmak istiyorsanız Bitdefender’ı bilgisayarınıza kurun ve gerisini ona bırakın.

3. Avira Antivirüs Programı

Önde gelen virüs programlarından bir diğeri de, Avira. Kötü niyetli kişi ve yazılımlara karşı etkili bir koruma sağlayan Avira, Av-Test isimli bağımsız kuruluştan tam not almıştır. Fakat etkin koruma sağlayan bu program bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak hızını biraz yavaşlatabilir.

4. Bonus ! Microsoft Defender

Hiç bir ek ücret ödemeden sahip olabileceğiniz Microsoft Defender işini layığı ile yerine getiren antivirüs yazılımlarından. Yüz tanıma ve biyometrik oturum açma özelliklerini barındıran bu yazılım, premium bir çok özelliği ücretsiz olarak sağlıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap