İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Xiaomi Mi Watch Lite Özellikleri!
Trendlerdeki Yazı

Xiaomi Mi Watch Lite Özellikleri!

xiaomi mi watch lite ozellikleri

Akıllı telefonların hayatımızdaki yeri ve önemi arttıkça giyilebilir teknolojilerinde önemi ve kullanırlığı artmış durumda. Xiaomi bu durumun farkına varmış olmalı ki piyasanın her alanında adından sıkça bahsettirmek istiyor. İlk çıktığı dönemde ülkemizde satılmayan Xiaomi Mi Watch Lite artık ülkemizde de satışta bizlerde bunu öğrendik ve sizler için inceledik, araştırdık ve makalemizi yazdık. İşte Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri!

Samsung Gear Fit 2 Özellikleri!

Xiaomi Mi Watch Lite Özellikleri

Öncelikle akıllı saat mi? Akıllı bilek mi? sorusu arasında kalanlar için bu cihaz saat kategorisinde bulunuyor. 320×320 piksel çözünürlüğe sahip olan bu cihaz 1.4 inç LED bir ekran ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. 230 mAh bir bataryaya sahip olan bu cihazın şarj süresi ise 2 saat olarak belirtilmiş durumda. Normal kullanımda 9 günlük bir kullanım sunan bu cihaz GPS spor modunda ise 10 saate kadar bir süre sunduğu iddia ediliyor. Xiaomi‘nin yeni cihazında bisiklet binme, koşu, yüzme vb. sporları içeren 11 spor modu bulunmakta.

50 Metre ve 5 ATM‘ye kadar suda aktif olarak kullanım sunabilen bu bu cihazda su ve toz geçirmezlik sertifikası olan IP68 bulunmakta. Kalp atış, uyku kalitesi takibi, solunum egzersizleri, çağrı ve sohbet bildirimleri, hava durumu desteği ve müzik kontrolleri özellikleri ile kullanıcılarına sunuldu. Saatin dikkat çeken özelliklerinden birisi de; 120’den fazla saat arayüzü ile piyasaya sürülmesi.

 • 1.4 inç TFT LCD.
 • 11 farklı egzersiz sensörü.
 • 5 ATM su dayanıklılık/50 metre.
 • 9 gün pil süresi.
 • Bildirim görüntüleme.
 • Kalp ritmini ölçme.
 • Hava durumu takip etme.
 • Müzik kontrol etme.

Xiaomi Mi Watch Lite Fiyati

Xiaomi Mi Watch Lite Fiyatı

Her marka telefonlarda rahatça kullanılabilen bu cihazı telefonlarınıza bağlamak için Android kullanıcılarının Xiaomi Wear, iOS kullanıcılarının ise Xiaomi Wear Lite uygulamalarını kullanması gerekiyor. Son olarak saatin fiyatına değinecek olursak cihaz ülkemizde 599 TL‘den satışta fakat dış mağazalardan daha ucuza bulmak mümkün. Bizler sizin için bu cihazı aldık, şu an inceleme ve Uzun Kullanım Aşamasındayız çok yakında Youtube kanalımızda videosu ile karşılaşacaksınız. Youtube kanalımıza hemen buradan erişip bizi takip edebilirsin sana söz ileride sadece istediklerini göreceksin.

Önerilen Yazı
Xiaomi Mi Tv Stick Nedir? Nasıl Kullanılır?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap