SafeMars Coin Nedir? Mars Coin Kimin Kripto Parası?

SafeMars Coin Nedir? Mars Coin Kimin Kripto Parası?
safemars coin nedir mars coin kimin kripto parasi

Sosyal medyada son günlerde viral haline gelen kripto paralardan biriside SafeMars Coin oldu. Durum böyle olunca kullanıcılar tarafından en çok aratılan sorgulardan bir kaçı SafeMars Coin Nedir? Kimin Parasıdır? SafeMars Coin Elon Musk… vb. en çok aratılan sorguların arasına girmeyi başardı. Peki SafeMars Coin nedir? makalenin devamında bundan bahsedeceğiz.

Öncelikle bu paranın Elon Musk‘la herhangi bir alakası yok fakat isminden dolayı Musk abimizin ne yapacağı belli olmaz. DeFi sistemlerinin kullanımının artması ile her geçen gün yeni kripto paralarda piyasaya giriş yapmaya başladı. 2009 yılında Satoshi Nakamoto‘nun ürettiği Bitcoin WhitePaper’ı ile başlayan bu yolculuğu şu an patlamış durumda. Son dönemlerde artık hayatın her alanında gördüğümüz kripto paraların yaygınlaşması ile birlikte bazı varlıklarında popülaritesi arttı. Peki SafeMars Coin nedir? SafeMars Coin nereden alınır? SafeMars Coin nereden satılır? ve SafeMars Coin hakkında bilgilere başlıyoruz.

SafeMars Coin

SafeMars Coin Nedir?

Resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre SafeMars kendisini yöneten, likitide ve getiri oluşturma prosedürüdür. Kullanıcı işlemlerine %4 vergi işlemekte ve bunun %2’si kullanıcılara dağıtılmaktadır. Temel olarak Safe Mars Coin borsada talep yaratmaya yardımcı olan kriptolara sahiplerini ödüllendirmektedir. Kalan %2’lik pay tekrar havuza eklenmektedir. Öte yandan taleplerin artması ile birlikte SafeMars token gibi yeni kripto para birimlerine piyasada yeni olduklarından dolayı yatırım yapmak tehlikeli olabilir. Yani sadece bu para birimi değil piyasaya yeni giren tüm yeni varlıklara yatırım yapmadan önce iyice araştırılması gerekir.

SafeMars Coin fiyatı 0,0000008877 $ seviyesinde seyir etmektedir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ravencoin Nedir? Ravencoin nerenin kripto parası?

SafeMars Coin Hangi Borsalarda Var?

  • Gate.io: SAFEMARS/USDT
  • JulSwap: SAFEMARS/WBNB
  • WhiteBIT: SAFEMARS/USDT
  • PancakeSwap: SAFEMARS/WBNB

SafeMars Coin Nereden Alınır?

  • İlk olarak safemarscrypto.com adresine giriş yapın.
  • Ekranda biraz aşağıya gittikten sonra ” SafeMars Satın Al” butonuna tıklayın.
  • İkinci adım olarak safemars.app/#/swap adresine yönlendirileceksiniz.
  • BNB üzerinden swap işlemleri yapabileceğiniz gibi SafeMars Coin alım/satımları destekleyen diğer coinler üzerinden işlemlerini yapabilirsiniz.

safemars coin alim satim

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir