Chainlink Nedir? 2021 LINK Piyasası Yorumu

Chainlink Nedir? 2021 LINK Piyasası Yorumu
link yorumu 2021

Chainlink, kripto para birimleri arasında ilk 10’da yer alan ve gerçek dünya verileri ile akıllı sözleşmeleri karmalamayı hedefleyen bir ağdır. Merkezi olmayan ve blockchain teknolojisine sahip olan chainlink, LINK coin olarak da bilinmektedir. Steve Ellis ve Sergey Nazarov tarafından geliştirilmiştir. Peki, merkezi olmayan ve ani dalgalanmalar yaşayan bu coin ne kadar güvenilir? Detaylar, yazımızda.

Chain LINK Nasıl Alınır?

LINK satın almak için ilk olarak herhangi bir kripto para borsasına kayıt olmanız gerekir. Daha sonra süreç şöyle işler;

  1. Kripto para borsasına havale veya kart ile bakiye yüklemesi yapılır.
  2. Yükleme yapıldıktan sonra TL ve USDT borsa durumu kontrol edilir.
  3. Son olarak ise uygun zamanda LINK alım gerçekleştirilir.

Chain LINK Grafik

Bu yazıyı hazırladığımız tarihte LINK grafiği aşağıdaki gibidir. Zamanla yapılacak işbirlikleri ve spekülasyonlarla ciddi değişmeler yaşanabilir.

5 Dolar seviyelerinden 19 Dolar’a kadar çıkan LINK, ciddi bir düşüşün ardından kendini yeni yeni toparlamaya başladı. 19 Dolar’dan sert bir düşüş yaşayan LINK fiyatı, en son 7 Dolar’a kadar düştü. 7 Dolar seviyelerinden tekrar yükselişe geçen Chainlink, şu sıralar 13 Dolar seviyelerinden işlem görüyor. Geleceğe dönük yorumlar makalenin devamında yer alıyor.

LINK Yorum | 2021’e Yönelik

Yoruma geçmeden önce yapılacak olan LINK yorumları, yatırım tavsiyesi değildir. Geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe bir tahmindir. Yazıyı okuduğunuz tarihte farklı spekülatif olaylar yaşanmış olabilir.

İlk sıçrayışını Samsung ile sözleşme yapmasından sonra yaşayan Chainlink, piyasanın ciddi güvenini kazanmıştı. Ciddi talebin olması, kripto para birimleri arasında ilk 5’e kadar girmesine sebep olmuştu. Ancak, çıkan çeşitli yalan haberler ve spekülatif söylemler ne yazık ki LINK düşüşüne sebebiyet verdi. Bu olayların yalan oldukları anlaşılsa da geç kalınmıştı.

Hatalarından ders çıkaran LINK, son zamanlarda yeni borsalarla iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Birçok borsaya giriş yapan ve daha çok kitleye ulaşmaya çalışan yöneticiler, bu konu da başarılı olacaklar gibi gözüküyor. 2021 LINK piyasasında ciddi yükselişler yaşatabilir.

LINK Trade Yapmak Kazandırır Mı?

LINK trade yapmak için aktif olarak borsa başında olmanız gerekir. Çünkü, ciddi yükselişler ve inişler yaşama potansiyeli olan bu kripto parada aniden büyük kayıplar ve kazançlar yaşayabilirsiniz.

Burada dikkat edeceğiniz husus ‘’Stop-Limit’’ tir. Eğer, stop limitsiz bir işe kalkışıyorsanız zararı göze almışsınız demektir.

Content Director

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir