Hitman 3 – Hitman 3 Ne Zaman Çıkacak? Konusu Nedir?

Hitman 3 – Hitman 3 Ne Zaman Çıkacak? Konusu Nedir?
hitman 3 cikis tarihi

Hitman kilisede büyümüş olup bir diğer yandan da dünyanın en kötü suçluları tarafından yetiştirilmiştir. Kilise bu şartlar altında kendisinin varlığını yok sayacak kadar öfkelidir fakat Hitman etrafındaki suçlulardan uzak durmak konusunda oldukça başarılıdır. Kendisi hakkında çok az bilgi mevcuttur. O sadece gereğinden fazla zekası  ve çekiciliğini kullanır. Hitman’i önemli kılan şey ise ensesinde taşıdığı barkodtur. Bu barkod bu gizem dolu adamın yaşadığı heyecan dolu maceralar,etkileyici olaylar zinciri, oyunculara adeta nefeslerini tutturuyor ve büyük bir heyecanla bu oyunu oynatıyor.

“Ajan 47” ve  “Suikast Dünyası” üçlemesinin son oyunu olan “Hitman 3”, 2021 yılında piyasaya sürülmesi beklenen oyunların başında yer alıyor diyebiliriz. Çıkış tarihi 20 Ocak 2021 olarak belirlenen oyunun PC,PS5,XBOX Series X,PS4 ve son olarak XBOX One platformlarında çıkış yapacağı düşünülüyor. “Standart ve Delux Edition” olmak üzere iki sürüm şeklinde çıkacak olan Hitman 3 adlı oyunun fiyatı ise 260 ve 390 TL olarak belirlendiği söyleniyor.

Bunların dışında Hitman 3, “hayalet mod” ve “keskin nişancı modu” bulunmayacağı biliniyor Oyun; “Elsuvie Targets”, “Contracts Mode” ve “Sniper Assassin” olmak üzere 3 yeni mod ile yeni yılda oyun severlerin karşısına sunulacaktır. Bu modlar; oyuncuları biraz daha zorlayacak fakat oyuncuların kendi yeteneklerini ön plana çıkarabilecekleri,suikastler düzenleyebilecekleri,daha serbest bir şekilde oyuncuların kendi kararlarını kendilerinin verecekleri ve hedeflerini oyuncuların belirleyebilecekleri ve puan kazanmak için belirli görevleri tamamlayabilecekleri nitelikler taşıyor.

Hitman 3 e eklenecek olan yeni oyun modları nelerdir ve ne işe yararlar?

Zor Modlar: Bu mod tam olarak suikast yapacağımız oyun modu olacaktır. Alacağımız kararlar sonucunda oyun alanındaki farklı hedefler verebileceğimiz ve indirebileceğimiz bir mod olarak oyunda yer alacaktır. Bu oyun modunda tam olarak oyuncular kendi yeteneklerini sergileyeceklerdir.

Sözleşme Modu: Kontrat modunda ise daha çok kendi hedefimizi kendimiz belirleyebileceğiz. Aynı zamanda onları nasıl alaşağı edebileceğimiz de oyunculara bırakılmış olacak. Elusive moduna göre  daha serbest ve özgür bir yapıda olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca sözleşme tamamladıkça en iyi süre gibi alanlarda oyun oyunculara arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz en iyi süre gibi alanlarda arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz bir liderlik tablosu da bulunacak.

Keskin Nişancı Modu: Bu modun biraz daha challange kafasında olduğunu söylemek mümkündür. Herhangi bir hata yapmadan hiçbir hatayı tetiklemeden oyundaki hedefleri ortadan kaldırmak kaldırmanız gerekecektir. Bu oyun modunda ayrıca daha fazla puan kazanmak için farklı görevleri de tamamlamak zorunda olacaksınız. Bu konuda tam olarak ayrıntı vermeyen  yapım ekibi oyuncuların oyunu daha fazla merak etmesini sağlıyor şu an için bu oyun modu hakkında kimse bir şey söyleyememektedir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Little Nightmares 2 Çok Yakında Oyunseverlerle

Hitman 3 Türü Ve Çıkış Tarihi

Tür: Aksiyon,Gerilim,Suç

Çıkması Beklenen Tarih: 20 Ocak 2021

Hitman 3 Fragmanı:

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir