Engelliyken Atılan SMS Gider Mi? Telefon, Whatsapp

Engelliyken Atılan SMS Gider Mi? Telefon, Whatsapp

Engelliyken atılan SMS gitmez. Bir kişi sizi engelliyorsa ya da siz bir kişiyi engelliyorsanız, bu artık iletişimin kesilmek istenildiği anlamına gelmektedir. Bu nedenle de engelliyken atılan SMS gelmez. Aynı kişinin engelini kaldırdığınız zaman, engelli olduğu süre içerisinde size attığı mesajlar da gelmez. Engel kaldırıldıktan sonra ki süreçte atılan SMS’ler gelmeye başlar.

Telefonda yer alan sms uygulamasından veya Whatsapp’tan atılan bir SMS’in karşı tarafa gidebilmesi için engelli olmamanız gerekir.

Engellenen Numaraya Mesaj Gider Mi?

Engellenen numaraya mesaj gitmez. Birini engellediğiniz zaman artık ona mesaj atamazsınız. O kişi de aynı şekilde size mesaj atamaz. Daha sonradan engeli kaldırsanız dahi, engelliyken attığınız mesajlar karşı tarafa iletilmez. Engeli kaldırdıktan sonra attığınız mesajlar karşı tarafa gider. Mesajdan engellediğiniz kişiyi aramalardan engellemediyseniz sizi aramaya devam edebilir. Hem mesaj atmasını hem de aramasını engellemek isterseniz ayrı ayrı engelleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Flash SMS Nasıl Kapatılır?

Engellenen Numaradan Mesaj Gelir Mi?

Engellenen numaradan mesaj gelmez. Bir kişiyi mesajlardan engellerseniz o size mesaj gönderse dahi mesajlar size ulaşmaz. Bir kişiyi engellediğiniz zaman karşı tarafa bildirim gitmez. Bildirim gitmeyeceği için karşı taraf engellendiğini anlayana kadar size mesaj atmaya devam edebilir. Karşı taraf mesajın iletildiğini düşünse bile bu mesajlar size ulaşmaz. Karşı tarafın engelini kaldırırsanız, engellendiği süre içerisinde attığı mesajlar size gelmez. Engel kalktıktan hemen sonra atılan mesajlar gelmeye başlar.

Whatsapp’tan Engelleyen Birine Normal Mesaj Gider Mi?

Whatsapp’tan engellenen birine normal mesaj gider. Whatsapp özel bir uygulamadır ve bu nedenle uygulama içinde engellenen kişiler SMS’ten engellenmez. Eğer bir kişiyle olan iletişiminizi tamamen kesmek isterseniz onu ayrı ayrı hem Whatsapp hem SMS hem de aramalardan engellemeniz gerekir. Sadece Whatsapp’tan sizi engelleyen bir kişiye SMS’ten mesaj atabilirsiniz.

Beni Engelleyen Kişi Mesajlarımı Görür Mü?

Sizi engelleyen kişi mesajlarınızı göremez. Burada önemli olan kişinin nereden engellediğidir. Telefondan engelleyen bir kişi SMS attığınız zaman göremez ama SMS ile birlikte Whatsapp’tan da engellemediyse Whatsapp üzerinden attığınız mesajı görebilir. Bir kişiye sizi engelledikten sonra attığınız mesajlar engelinizi kaldırdıktan sonra da gitmez. Eğer karşı taraf engelinizi kaldırırsa engelli olduğunuz sürede attığınız mesajları göremez ancak engel kalktıktan hemen sonra attığınız mesajları görebilir.

Eski Sevgilim Engelledi Mesajım Gider Mi?

Hayır, eski sevgiliniz engellediyse karşı tarafa mesajınız gitmeyecektir. Mesajınızın gidebilmesi için karşı tarafta engelli olmamanız gerekir. Telefon uygulaması ve Whatsapp’da durum bu şekildedir.

Keşfedin: Trendyol Bildirim Kapatma

Content Director

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir