Flavel Hangi Markanın Yan Ürünü? Kimin? Hangi Servis?

Flavel Hangi Markanın Yan Ürünü? Kimin? Hangi Servis?

Flavel Arçelik’in yan ürünüdür. Koç Holding bünyesinde hizmet veren bir marka grubu olarak karşımıza çıkar. Flavel ülkemizde yavaş yavaş bilinirliğini arttıran bir markadır. Yeni yatırımlar ile birlikte ilerleyen süreçte adını duyurarak bilinir bir marka olma yolunda ilerleyen Flavel, Koç Grubu ile birlikte çıkışını hızlandırmıştır.

Flavel Kimin?

Flavel Arçelik markasına ait bir yan ürün olarak karşımıza çıkar. Marka, birçok ev ürününü sizinle Arçelik ve Beko güvencesi ile paylaşır. Ürün BİM, Şok, A101 gibi marketlerde de satışa sunulmuştur. Son zamanlarda farklı teknoloji mağazalarında görmemiz de mümkündür.

Flavel Servisine Kim Bakıyor?

Flavel servisine Arçelik ve Beko tarafından bakılır. Flavel ürünlerine aksi bir şey söylenmediği sürece servis olarak Arçelik’e ulaşmanız gerekir. Bazı bölgelerde de Beko’ya ulaşmanız yeterli olur. Genel olarak 444 0 888 numarasını aradığınızda ilgili bölüme sizin yönlendirirler.

Flavel Markayı Kim Üretiyor?

Flavel marka ürünleri, Arçelik üretmektedir. Servis de dahil olmak üzere genel olarak Arçelik sorumluluğundadır.

Flavel Arçelik Mi?

Flavel Arçelik ürünüdür. Arçelik markasının yan ürünü olan Flavel, uygun fiyatlı olarak müşterilerine hizmet etmeyi amaçlar. Arçelik ve Beko servisleri de ürünün problemleri ile ilgilenir. Arçelik ürünlerinin günümüz şartlarında pahalı gelmesi durumunda Flavel ürünleri tercih edilir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Onvo TV Nerenin Malı? Kimin? Alınır mı? Tüm Yorumlar

Flavel Ankastre Set Nerenin Malı?

Flavel ankastre set, Arçelik ürün grubuna bağlı bir yan ürün olduğu için Türkiye malı olarak karşımıza çıkar. Ürün konusunda iyice araştırma yapmak ve almadan önce doğru ürünü seçmek önemlidir. Bu yüzden Arçelik mağazalarından yardım almanız mümkündür. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan Flavel, ülkemizde fiyat performans ürünü olarak bilinir.

Daha Fazlasını Fark Et: Hi-Level Nerenin Malı?

Flavel Malzeme Kalitesi Nasıl?

Flavel marka kalitesi orta denilecek bir kalitedir. Ürünün iyi ürünleri olduğu kadar şikayet olan birçok ürünü de vardır. Fiyat performans arayanlar için uygun denilebilecek bir seviyededir. Uygun fiyatlı olması kalite konusunda birtakım eksiklerinin olmasına neden olur. Bu nedenle ürünü almadan önce doğru seçim yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Son yıllarda ürün, Arçelik himayesine girmesiyle birlikte kalitesinde artış olsa da gelişmesi yavaş olduğundan Flavel marka ürünlerde dikkatli olmak ve doğru ürünü seçmek gerekir. Aksi halde servis ile uğraşma durumunda kalmanız mümkündür.

Flavel Kullanıcı Yorumları

  • 3 Aksım günü A101 marketten Flavel marka çamaşır makinesi aldım. Ürünün 10 iş günü içerisinde geleceği söylendi ancak beklememe rağmen gelmedi. Mağazada kimsenin bilgisi yok ve hiçbir şey yapmıyorlar. Mağaza müdürü bile durumdan habersiz.
  • 2022’nin mart ayında A101 aracılığı ile Flavel marka blender seti aldım. Hediye olarak yengeme verdim. İlk kesimde soğanları çok güzel bir şekilde kestik. Sonrasında parçalandı. Elektrik nedeniyle oldu sandım ama değilmiş. İkinci kullanışta aşırı ısınmadan dolayı parça kırılmış.
  • A101 marketten Flavel marka buzdolabı satın aldım ancak ürünün nerede olduğu belli değil. Kimse ne zaman geleceğini söylemiyor ve ürünü aldığım yerde kimse bilgi vermiyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
  • A101’den aldığım Flavel marka derin dondurucuyu ek garantiye sokmak istedim. Müşteri hizmetlerini aradım ancak ilgilenmediler. Randevu oluşturduktan sonra da servis eve geldi ek garanti yapıldı fakat bu sefer de 650 lira para istediler.
  • Flavel marka buharlı kırışık gidericisi satın aldım. Ürün ısıtmıyordu ve bozuk çıktı. Ürünü servisi benden geri aldı. Geri geldiğinde yeniden denedim ancak ürün bozuktu ve çalışmıyordu.
  • Flavel çay makinem suyun kaynadığı alt tarafında sürekli tortu kalıyor. Beyaz tortu sanki plastik kaynatıyor hissi veriyor. Aldığıma çok pişman oldum.
  • A101’den Flavel marka defreeze aldım ancak 20 gün içinde kullanılamaz oldu.

Keşfet: Reeder Hangi Ülkenin?

Content Director

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir