Limon Emojisi Anlamı Nedir? Elraenn Olayı

Limon Emojisi Anlamı Nedir? Elraenn Olayı

Limon emojisi, normal hayatta hiçbir anlama gelmezken twich yayıncı Elraenn isimli yayıncı limonların kızlar atıldığını ve kızları beğendiğini ifade etmeyi sağladığını söylemiştir. Bu limon emojisi atma durumu tabii ki en başta Beyonce’un Lemonade isimli eserinden sonra çıkmıştır. Limon emojisi bir kızı çok beğendiğin anlamına gelmektedir.

Elraenn Mine Tugay Limon Olayı

Elraenn’in kız ve limon emojisi ilişkisini anlattıktan sonra hayranları Mine Tugay’ın gönderisine limon emojisi göndermiştir. Mine Tugay ise olayı araştırdığında Elraenn’in limon hakkındaki düşüncesi ile karşılaşmıştır.

Dm’den Limon Atmak Ne Anlama Gelir?

Direkt Mesajdan limon atmak mesajı attığınız kişiden hoşlandığınızı belirtmektedir. Bir diğer anlamıyla da o kişiyi aldattığınızı belirtir. Öncesinde nasıl bir yazı yazdığınıza göre limon emojisinin anlamları değişmektedir. Yani hoşlanınca hoşlanmak, aldatınca aldatmak anlamı gelen bu emoji son dönemlerde meşhur olmuştur.

Elrain Limon Emojisi

Elrain isimli bir yayıncı kızlarla olan iletişiminden bahsederken limon emojisi hakkında konuşmuştur. Bu emojiyi kızlara hoşlandığını belli etme yöntemi olarak kullandığını yayınında herkese anlatınca, gençler arasında birbirine limon emojisi atmak moda olmuştur.

Kıza Limon Atmak

Kıza limon atmak senden hoşlanıyorum demektir. Hoşlanılan kişilere son dönemde limon atmak moda olmuştur. Gençler bir yayıncıdan öğrendikleri bu taktiği sürekli kullanmaktadır.

Mesajda Limon Atmak

Mesajda limon atmak genelde küçüklerin yani ergenlerin yaptığı bir durumdur. Yetişkin bireyler limon emojisi atarak hoşlantı belli etmezler. Lise çağında ki gençler arasında aşırı popüler olan bu limon emojisi bazen de seni aldatıyorum anlamına geldiği bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir: Font Bulma

Yazar Hakkında

Content Director

Yorum Yap