Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

Periscope Hesabı Nasıl Silinir?
periscope hesabi nasil silinir

Periscope

Twitter tarafından canlı yayın yapılması için çıkartılan bu uygulama gelen yeni uygulamalar yüzünden popülerleğini yitirmiş durumda. Akıllara gelen ilk soru ise Periscope Hesabı Nasıl Silinir? İlk başlarda bu isim ile hatırlanan uygulama En kaliteli sosyal medya olarak görülen Twitter tarafından ortaya çıkartılmıştı. Kullanıcıların canlı yayın açmasına olanak sağlayan bu uygulama zamanla milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Periscope Hesabı Silme

periscope hesap silme
Periscope Hesap Silme

Periscope olarak yola çıkan bu uygulama sonralarda adını Scope olarak değiştirdi. İçeriklerin değişmesi ile birlikte Periscope hesap silme, Periscope hesap kaldırma soruları en çok aratılan sorgular arasına girmeyi başardı. Aşağıdaki adımları takip ederek Periscope hesabınızı silebilirsiniz:

  • Uygulamaya giriş yapın.
  • Profilinize girin.
  • Seçenekler arasından Ayarlara giriş yapın.
  • Hesap kategorisini bulun.
  • Hesabı Devre Dışı Bırak seçeneğine dokunun.

Tebrikler işlem tamamlandı başarı ile hesabınızı silmeyi başardınız. Peki sonrasında hesabı yeniden aktif etmek istediniz o zaman ne olacak? Hesabı kurtarabilirsiniz. Tüm sosyal medyalarda hesaplar ortalama 15 gün içerisinde kalıcı olarak silinir.

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Bu hafta ikinci defa sitenizden aldığım bilgiyle sorunu çözdüm. Çok detaylı ve kıymetli bilgiler vermişsiniz. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir