1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

periscope hesabi nasil silinir

Periscope

Twitter tarafından canlı yayın yapılması için çıkartılan bu uygulama gelen yeni uygulamalar yüzünden popülerleğini yitirmiş durumda. Akıllara gelen ilk soru ise Periscope Hesabı Nasıl Silinir? İlk başlarda bu isim ile hatırlanan uygulama En kaliteli sosyal medya olarak görülen Twitter tarafından ortaya çıkartılmıştı. Kullanıcıların canlı yayın açmasına olanak sağlayan bu uygulama zamanla milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Periscope Hesabı Silme

periscope hesap silme
Periscope Hesap Silme

Periscope olarak yola çıkan bu uygulama sonralarda adını Scope olarak değiştirdi. İçeriklerin değişmesi ile birlikte Periscope hesap silme, Periscope hesap kaldırma soruları en çok aratılan sorgular arasına girmeyi başardı. Aşağıdaki adımları takip ederek Periscope hesabınızı silebilirsiniz:

  • Uygulamaya giriş yapın.
  • Profilinize girin.
  • Seçenekler arasından Ayarlara giriş yapın.
  • Hesap kategorisini bulun.
  • Hesabı Devre Dışı Bırak seçeneğine dokunun.

Tebrikler işlem tamamlandı başarı ile hesabınızı silmeyi başardınız. Peki sonrasında hesabı yeniden aktif etmek istediniz o zaman ne olacak? Hesabı kurtarabilirsiniz. Tüm sosyal medyalarda hesaplar ortalama 15 gün içerisinde kalıcı olarak silinir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yorum Yap