Twitter’da Ücretli Üyelik Dönemi Başlıyor! Twitter Super Follow Nedir?

Twitter’da Ücretli Üyelik Dönemi Başlıyor! Twitter Super Follow Nedir?
twitter yeni ozelligini duyurdu

Twitter bugün yeni güncellemeleri ile gelecek olan iki yeni özelliğini duyurdu. İlk özellik özel ek içeriğe erişim için takipçilerden ücret alınması, ikincisi ise ilgi alanlarına göre gruplar oluşturma ve katılma yetkisine sahip olacak.

Twitter ücretli üyelik ile kullanıcılarına özel yetkiler verecek

Super Follow adı verilen bu özellikte Twitter kullanıcılarının bazı özel içeriklere erişim sağlayabilmesi adına kullanıcılardan bir ücret talep edecek. Bu yetkiler bonus içerikler, özel gruba erişim, haber bültenine abonelik veya destek verdiğiniğizi gösteren bir rozet olacak. Sızdırılan bir ekran görüntüsünde kullanıcının özel yetkileri elde etmesi için 4,99 ABD Doları aldığı görüntülendi.

twitter super follow nedir

Twitch, Youtube gibi hizmetlerin son zamanlarda içerik üreticilerine verdiği desteğin yanında izleyicilerinde destekçi olup bağış yapmasına olanak sağlayan bir sistem geliştirmişti. İçerik üreticilerine destek yapan hizmetler arasına gelecek olan güncellemele ile Twitter’da katılacak gibi görünüyor. Facebook’ta geçtiğimiz dönemde “Topluluklar” adlı yeni bir özelliğini duyurmuştu. Twitter’da,  Facebook’un izinden gidiyor gibi görünüyor olmalı ki kendi platformunda da buna yer vereceğini açıkladı. Kullanıcılar ilgi duydukları konular hakkında topluluklara üye olup sadece konuya odaklanan daha fazla tweet görebilir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Twitter Kullanıcı Adını Değiştirmek | 8 Basit Adım

twitter super follows

İnternet üzerinden hizmet veren her sektör gibi Twitter’da kendisine ek bir gelir üretmek için bu ödeme yöntemi üzerine girmiş olabilir. Super Follow ücretinin ne olacağı şimdilik netlik kazanmadı. Ayrıca bu özelliklerin ne zaman kullanıma girileceği bilinmiyor.

Kedileri seven, çay bağımlısı, teknolojinin içinde yaşayan, en az andromeda kadar parıltısı olan birisi fakat bunu kendisi seçmeyen ve araştırmayı, yazı yazmayı çok seven birisi.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir