SafeMoon Coin nedir? SafeMoon Kimin Parası?

SafeMoon Coin nedir? SafeMoon Kimin Parası?
safemoon coin nedir safemoon kimin parasi

Kripto paraların hayatımıza girmesinin ardından her geçen gün yeni kripto paralar artmakta. Bunlardan bir yenisi SafeMoon Coin. Peki SafeMoon Coin nedir? SafeMoon Binance’ta var mı? SafeMoon hangi borsada var? sorularının cevapları makalenin devamında…

SafeMoon (SAFEMOON) Nedir?

SafeMoon merkezi olmayan bir finans belirtecidir. Resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre SafeMoon her işlem esnasında 3 işlev ile ilerliyor: Yansıma, LP Edinme ve Yakma. RFI belirteçlerinin ve otomatik likitide protokolünün bir kombinasyonu olan SafeMoon değiştirilebilir olmayan bir token değişimi (NFT), yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları üzerine bir eğitime hazırlanıyor.

SafeMoon Hangi Tarihte Kuruldu? SafeMoon’un Kurucusu Kim?

SafeMoon 8 Mart 2021 tarihinde John Karony tarafından piyasaya sürüldü.

thumbnail
Önerilen Yazı
SafeMars Coin Nedir? Mars Coin Kimin Kripto Parası?

Aktif Dolaşımda Kaç Tane SafeMoon (SAFEMOON) Kripto Parası Var?

SafeMoon tarafından yapılan resmi açıklamalara göre: 223.000.000.000.000 yanmış geliştirme jetonu ve 777.000.000.000.000 adil başlatma arzıyla toplam 1.000.000.000.000.000 arz, yer almakta.

WhitePaper’a göre SafeMoon kripto parasının protokü şu şekilde işliyor: Her alış-verişte, işlem yarı yarıya kesilir ve %10’lık bir kısmı ücret ile vergilendirilir. Ücretin %5’i tüm token sahiplerini yeniden dağıtılır, kalan %5’i ise  tekrar ikiye bölünür. %50’lik kısmı sözleşme ile BNB’ye satılır. Kalan %50’lik kısım ise otomatik olarak BNB ile eşleştirilir.

SafeMoon Ağını Güvende Tutma

Teknik raporda, protokolün güvenliği için planlana sistem şu şekildedir: Dev Wallet’taki tüm tokenlar lansmanda önce yakıldı. DxSale’da adil bir lansman yapıldı, LP, DxLocker’da dört yıl boyunca kilitlendi. Bir LP oluşturuldu her takas esnasında PancakeSwap’e kilitlendi.

SafeMoon’u (SAFEMOON) Nereden Satın Alabilirim?

SafeMoon (SAFEMOON) Coin’i 21 Nisan tarihinden itibaren PancakeSwap ve BitMart üzerinden satın alabilirsiniz.

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir