Samsung Galaxy Buds Pro Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Buds Pro Sızdırıldı!
samsung galaxy buds pro

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığını yakın zamanda tanıtacağını hepimiz biliyoruz. Ancak cihazın bazı özellikleri tanıtımdan önce sızdırıldı. Öncesinde bazı teknik bilgileri sızdırılan cihazın bu kez fiyatı sızdırıldı. Kulaklığın özellikleri göz önüne alındığında, sızdırılan fiyat ile beklentiler birbirini karşılıyor.

Galaxy Buds Pro, AirPods Pro’dan daha ucuz!

Twitterda henüz tanıtılmamış ürünler hakkında sızdırdığı bilgilerle ve çoğunda haklı çıkan “WalkingCat” isimli kullanıcı, Galaxy Buds Pro‘nun fiyatınıda içeren görseller paylaştı. Bu paylaşıma göre cihazın fiyatı 199 Dolar olacak gibi duruyor. Bu fiyat göz önüne alındığında en büyük rakibi Aplle AirPods Pro’dan 50 Dolar gibi daha az bir fiyata satışa sunulacak, tabii ki ülkemizde ne kadar olur bunu bilemeyiz.

Samsung Galaxy Buds Pro fiyatı ile birlikte bazı özellikleri ise şu şekilde:

Cihazınen dikkat çeken özelliği aktif gürültü engelleme (ANC) olacak. Cihazdaki aktif gürültü engelleme özelliğinin seviyesinide kullanıcı tarafından ayarlanabilecek.

Galaxy Buds Pro’nun pil ömrü de sızdırılan bilgiler arasında. Cihaz şarj kutusundan bağımsız 8 saat, kutu ile birlikte toplamda 28 saate kadar medya oynatma süresini bizlere sunuyo. Kulaklığın konuşma süresi ise, kutusundan haric 4.5 saat, kutu ile birlikte 15 saate kadar varabiliyor.

Kulaklığın dikkat çeken bir diğer özelliğide IPX7 standartlarında olup 1 metre derinlikte 30 dakikaya kadar su altında kalabiliyor.

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir