Ücretsiz Ürün Gönderen Siteler | En İyi 9 Site

Ücretsiz Ürün Gönderen Siteler | En İyi 9 Site

Ücretsiz ürün gönderen siteler, tanıtım amaçlı olarak kişilere ürün gönderir. Bu siteler, markaların tanıtım faaliyetleri kapsamında promosyon şeklinde numunelik ürünleri sizlerle buluşturur. Bu yazımızda ücretsiz olarak ürün gönderecek olan siteleri derledik;

Denebunu.com

Denebunu.com, dünyanın her yerinden gelen markaların ürünlerine ücretiz ulaşabileceğiniz, satın almadan önce denemene fırsat veren ürünleri bulabileceğiniz bir sitedir. Denediğiniz ürünlerle ilgili fikirlerinizi de paylaşarak insanlara satın alım aşamasında yardımcı olmanız mümkündür. Ücretsiz ürün gönderen siteler arasında ülkemizde en sık kullanılan ve en bilinen web sitesidir.

  • İlgi alanınıza göre profilinizi doldurmanız ve profilinize uygun ürünlerin sizi bulmasını beklemeniz gerekir. “Ücretsiz Kutu” ya da “Exclusive Kutular” sayfasında sizin için deneyimlemeniz adına birçok kutu yayımlanabilir. Sizden istenen sadece denemek ve yorum yapmak.

involwe.com

İnwolve yeni kurulmuş bir site olarak karşımıza çıkan ancak kısa zamanda adını duyuran bir site. Insgtagram hesapları üzerinden sizinle iletişime geçiliyor ve “Sizi en yakın zamanda denetimlerle buluşturacağız” mottosu ile yola çıkıyor.

  • İnternet sitesi üzerinden mail adresiniz, ad-soyad ve telefon numaranız ile kolaylıkla kayıt olmanız mümkün. Kutu gönderimi için daha sonrasında beklemeniz gerekecek.

Kadınlarbilir.com

Ücretsiz kutu gönderen siteler arasında yaşama ve kadına dair birçok hayat kolaylaştıran deneyime ulaşmanız için harika bir site olarak karşımıza çıkar. Yazılar, uzman önerileri ile birlikte genellikle P&G ürünlerini de deneme fırsatına sahip olmanız mümkündür.

  • Kadınlar için kullanıma açılmış bir web sitesi gibi görünse de erkeklerin de yorum yapmaları ve kutu almaları mümkün olabilir. Kutu alımının yanı sıra sağlık ve güzellik için etkileyici ve ilham verici yazıları okumayı da unutmayın.

Knorr.com

Knorr markası tarafından özellikle hazır yemek sektöründe ücretsiz kutuların gönderildiği bir sistem olduğunu biliyor muydunuz? Knorr ürünlerinin belirli bir bölümüne ücretsiz kutularla ulaşmanız mümkündür. Daha sonrasında kapınıza gelen ücretsiz kutuyu sitenin blog sayfası aracılığı ile de değerlendirme imkanınız vardır.

  • Kazanç sağlama ve farklı tatlara ulaşmak istiyorsanız Knorr’un ücretsiz kutu uygulamasını kesinlikle denemeniz gerekir.

ucretsiz urun

fikrimuhim.com

Denebunu gibi siteler arasında fikrimuhim.com da oldukça bilinen ve işlevsel bir yere sahip. Ad ve şifre belirleme işlemlerinden sonra kişisel profilinizi oluşturmanız ücretsiz kutulara ulaşmanız için yeterlidir. Daha sonra mobil uygulamasını indirmeyi de kesinlikle unutmayın.

  • Kayıt olduktan sonra kısa bir eğitim sizi bekliyor. Bir Mühim Kampanya’ya katıldığınızda da size çeşitli imkanlar sunuluyor. Denemeler ve yaptığınız yorumlar sonucunda adresinize kutu gönderiliyor.

Everydayme

Site yabancı kaynaklı ancak Türk ürünlerini denemenize fırsat veren oldukça yararlı bir ürün gönderme sitesidir. Birçok ürün ve marka ile çalışarak size kutu içerisindeki ürünlerin çeşitli bir şekilde gelmesini sağlar.

  • Yapmanız gereken tek şey siteye kayıt olmak ve bilgileri eksiksiz bir şekilde göndermek. Her zaman kutu gelecek diye bir garanti yok ama teklifleri, test et ve kazan gibi uygulamaları kullanarak daha çok kutu alma hakkına sahip olmanız mümkün.

squantiye.com

Bedava ürün gönderen siteler arasında en bilinen siteler arasında yerini alır. Yapmanız gereken üye olmak ve eksiksiz bir şekilde bilgilerinizi tamamlamak. Kozmetik dünyasında yenilikleri keşfetme ve markaları tanıma için kesinlikle üye olmanız gerekiyor.

  • Ürün deneyimlerinizi paylaşabilir, aktif kampanyalardan yararlanabilir, işbirliği ile birçok ürüne ilk kullanma şansına sahip olabilirsiniz.
thumbnail
Önerilen Yazı
Türkiye’deki En İyi Giyim Siteleri | 11 Site

Nakitninja Deneme Sitesi

Bedava deneme boyu gönderen siteler arasında en çok tercih edilen siteler arasında yerini alan kullanışlı bir web sitesi olan Nakitninja, internet üzerinden deneme ürünlerini size gönderiyor. Bununla birlikte para kazanma imkanını da size sunuyor.

  • Test ettiğiniz ürünler üzerinden belirlenen ücretler ile para kazanmak için üye olmanız yeterli. Ayrıca yeni ürünleri bildirimler ile ilk öğrenenlerden biri olma şansına sahipsiniz. Kazanç elde etmek için de avantajları kaçırmayın.

korendy.com

Son dönemlerde bedava ürüne ulaşmak isteyenler için oldukça rövanşta olan bir web sitesi. Genellikle kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürünlerine yönelik kampanyalar bulunuyor olsa da oldukça güzel yüzlerce ürün sizi bekliyor.

  • Kampanyalara katılarak birçok ürüne sahip olmanız mümkün. Bedava ürünleri kullanarak yorum yapmanız ve gerekli adımları atmanız birçok kutuya sahip olmanız için yeterli olacaktır.

Keşfedin: En İyi iptv Uygulamaları

Content Director

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir