Çin’den Ucuza Ürün Alabileceğiniz Siteler | 11 Site

Çin’den Ucuza Ürün Alabileceğiniz Siteler | 11 Site

Türkiye’de e-ticaret yapmak ve ucuza yurt dışından ürün getirmek istiyorsanız Çin mutlaka aklınıza gelmiştir. Günümüzde düşük maliyetlerle ürünler üreten Çin, bu ürünlerin satışını da internet üzerinden yapmaktadır. Çin’den ucuza ürün alabileceğiniz web siteleri ile birlikte toplu ve uygun fiyata aldığınız ürünleri Türkiye pazarında güzel kar oranları ile satmanız mümkündür. Bu yazımızda Çin’den ürün getirebileceğiniz siteleri derledik. Dilerseniz ayrıntılara geçelim;

 1. Aliexpress
 2. Gearbest
 3. DHgate
 4. Banggood
 5. Geekbuying
 6. TVC-Mall
 7. Tomtop
 8. Sunsky
 9. DealExtreme
 10. Lightinthebox
 11. FastTech

1.Aliexpress

AliExpress Türkiye dahil 200 ülke ve bölgeye ürün gönderen büyük Çin alışveriş sitesidir. Ayrıca sitede 12 dil desteği bulunmaktadır. Giyim, ev eşyası, teknolojik ürün, kozmetik, takı ve saat gibi geniş yelpaze alanında ürün satışı gerçekleştirmektedir. Siteye giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır.

2.Gearbest

En iyi Çin alışveriş siteleri arasında yer alan ve en büyük Çin alışveriş sitelerinden biri olan Gerbest, Türkiye’ye çalışma konusunda oldukça iyimser olan sitedir. Sağlık, güzellik, teknolojik ürünler, oyuncaklar, aydınlatma, ev ve bahçe gibi birçok ürün bulunmaktadır. Yeni kullanıcılar App Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı indirdiğinde 3 dolar indirim kazanmaktadır.

 Siteye ulaşmak için buraya tıklanmalıdır.

3.DHgate

DHgate, Çin’de üretilen ürünleri satıldığı, uluslararası alıcıları aynı kalitedeki ürünleri fiyatın çok altında sunan Çin toptancılarıyla buluşturduğu toptan mağazadır. Dünya çapında teslimat, 7/24 teslimat ve sorunsuz alışveriş vadetmektedir. Çin’den en ucuz alışveriş gerçekleştirebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır.

 Siteye ulaşmak için buraya giriş yapılmalıdır.

4.Banggood

2006 yılında kurulan Banggood, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik’te küresel erişime sahip, 66 milyon kayıtlı üyesi bulunan uygun ve kaliteli ürünler satan perakandecidir. 100.000’den fazla güvenilir tedarikçiye sahiptir. Elektronik, ev aletleri, aletler, spor ürünleri güzellik ürünleri, saat ve takı gibi 1.000.000’dan fazla ürün sunmaktadır ve Çin toptancı siteleri arasında yer almaktadır.

Siteye giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır.

5.Geekbuying

2012 yılında kurulan Geekbuying, çeşitli elektronik cihazlar satan e ticaret platformudur. Üstün hizmet ve hızlı küresek nakliyesi ile rakiplerinden sıyrılmaktadır. İspanya, Almanya Amerika, Polonya ve İtalya’da yerel depoları bulunmaktadır. Yerel depolardan gönderilen tüm siparişler gümrüksüz hızlı gönderime sahip olup 48 saat içinde teslimatı yapılmaktadır. Ayrıca Hong Kong ve Çin’de dünya çapında nakliyeyi destekleyen depolar bulunmaktadır.

Siteye girmek için buraya tıklanmalıdır.

6.TVC-Mall

TVC-Mall, sınır ötesi tek elden toptan sipariş yapan satış platformudur. Mobil aksesuar, yedek parçaları, teknoloji ürünleri kapsayan bir dizi kategorisi bulunmaktadır. 30 civarında yüksek kaliteli tedarikçileri bulunmaktadır. Ürün sipariş edildiğinde; mal kontrolü yapılır, kaliteli kontrolünden geçer, paketlemesi yapılıp sipariş listesine göre sıralanır.

Siteye ulaşmak için buraya tıklanmalıdır.

7.TOMTOP

2004 yılında kurulan TOMTOP, ürünleri uygun fiyat ve ücretsiz kuponlar ile satın alınabilen, yüksek kaliteli ürünler sunan güvenilir perakande çevrimiçi mağazadır. 2006 yılından beri Alibaba’nın tedarikçiliğini yapmaktır. Web sitesine kayıt olmak, bültene katılmak, inceleme yazmak, bir konu hakkında yanıt göndermek, hata bildirmek ve sipariş vermek gibi birçok yol ile puan toplanabilir, toplanan puanlar ile satın alınan ürünlerde indirim alınmaktadır.

Siteye giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır.

8.Sunsky

Sunsky, cep telefonu aksesuarları, oyun aksesuarları, bilgisayar çevre bilimleri, ev ve dış mekan aletleri konusunda uzmanlaşmış elektronik ürün pazarında lider toptancıdır. Direkt fabrikadan ürünleri aldığı için uygun fiyatlara satmaktadır.

Siteye ulaşmak için buraya tıklanmalıdır.

9.DealExtreme

2005 yılında kurulan DX, Çin tüketici ve e ticaret sitesidir. Bir milyondan fazla müşterisi ve 3000’e yakın tedarikçisi ile lider perakendeci olma yolunda ilerlemektedir. Sitede 1000’den fazla kategori, 210.000 ürün bulunmaktadır. 22’den fazla ülkeye hizmet veren D;, American Express, DHL, FedEx, UPS, Toll, IB ve Nocnoc nakliye şirketleri ile ortak çalışmaktadır.

Siteye girmek için buraya tıklanmalıdır.

10. Lightinthebox

2007 yılında kurulan Lightinthebox, çeşitli ürünlerini uygun fiyata satın alınmasını sunmaktadır. Genelde giyim üzerinde satış yapılsa da mücevherler, saatler, ev ve bahçe aletleri, spor ürünleri, teknolojik ürünleri gibi kategorileri de bulunmaktadır.

Siteye giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır.

11. FastTech

FastTech, alışveriş yapanların bağımsız satıcılar tarafından ürün sipariş etmelerini sağlayan teknoloji merkezli çevrimiçi bir pazardır. Site, bağımsız satıcılar ile birlikte çalışsa da herhangi bir ürünün satı pozisyonunda değildir. Belirli bir ürünün kimin sattığını belirlemek için ilgili ürün ayrıntılarına bakmak gerekmektedir. Satış öncesi e posta ile teknik destek sunmaktadır.

Siteye giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır.

Çin’den Gelen Ürünlerin Vergisi Ne Kadar?

1 Mayıs 2022’de yapılan düzenlemeden sonra Çin’den gelen ürünlerin vergisi %30’dur. Avrupa’dan gelen ürünlerin vergisi ise %18 olarak sabit kalmıştır. Buna ek olarak gelen ürünlerin kargo ücretleri de boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Çin’den Ürün Getirmek Para Kazandırır Mı?

Çin’den mal getiren siteler aracılığı ile Türkiye pazarında az olan veya kar oranı fazla ürünler getirttiğinizde para kazanma şansınız yüksektir. Bunun için trendleri takip edip müşteri kitlenizi iyi tanımalısınız. Buna ek olarak şu bir gerçektir ki; Çin’den gelen ürünler ne kadar fazla ise fiyatı da o kadar düşmektedir. Örneğin, 1000 ürün isteyen bir kişi ile 100 ürün isteyen kişi aynı parayı ödememektedir. Bu yüzden dolayı da ürünlerin alış sayısı, pazarda satılma oranı ve tüketicinin talebi önemli faktörler arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Telefona Film İndirme

Content Director

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir