Little Nightmares 2 Çok Yakında Oyunseverlerle

Little Nightmares 2 Çok Yakında Oyunseverlerle
little nightmares 2

İlk oyunu viral olan Little Nightmares o kadar tutulmuştu ki bir ara Twitch platformunda tüm yayıncıların bu güzel ama küçük oyunu oynadığını herkes hatırlar.Yapımcı Şirket Bandai Namco bir ikinci oyun neden olmasın diyerek yenisini çıkarmaya karar vermiş gibi gözüküyor. Gelin şu güzel ama küçük olan oyun Little Nightmares’in konusundan bahsedelim biraz.

Little Nightmares‘in Konusu

Mahvolmuş ve bozulmuş bir dünyada sıkışan genç çocuk Mono’yu kontrol ettiğiniz bu korku temalı platform macerasında The Signal Tower’ın uğursuz sırlarını keşfedin. Yalnızca siz orijinal Little Nightmares’in yağmurluk giyen kahramanı Six’in hiçliğe kaybolmasına engel olabilirsiniz. Mono ve Six arasındaki ilişki arttıkça, ikilinin gizli ve karmaşık bulmacaları aşmak ve korkunç düşmanları yenmek için bir dizi eşyayı kullanarak birlikte çalışması gerekecek. Cesaretinizi toplayın ve korkunç tehditlerle karşı yolculuğunuza başlayın, diyar boyunca yayılan kötülüğün kaynağını durdurma görevine çıkın.

Oyun Hakkında

15 dakikalık oynanış videosu için:

Videoyu izlediğimiz zaman direkt olarak Mono karakterini ele aldığımızı görüyoruz.Bu sefer kapalı mekan değil açık mekanları da sık sık göreceğimizi bu videoda görmüş olduk ki bu da oyun severleri mutlu etmiştir. Bir önceki oyunun bittiği yerden devam edeceğimiz Little Nightmares 2 İlk oyunda yönettiğimiz Six adlı karakterin Maw’dan kaçışından sonra Mono ile karşılaşmasına ve bu maceralarının Pale Şehri’ne kadar uzanmasına tanıklık edeceğiz.

Videoda ilk oyunda olduğu gibi basık atmosfer ve ses unsurları ile gergin bir atmosfere yer verilmiş. Ayrıca çözmemiz gereken bazı ufak bulmacaları da bu oynanış videosunda görüyoruz. Little Nightmares 2, 11 Şubat’ta PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkacak oyunun PS5 ve XSX sürümü ise 2021 yılının ilerleyen dönemlerinde çıkacağı bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir