The Outlast Trials Yavaş Yavaş Belli Oluyor

The Outlast Trials Yavaş Yavaş Belli Oluyor
outlast trials

Outlast serisinin bir yan oyunu olan The Outlast Trials geliştirici ekip Red Barrels tarafından yeni oyunun 4 kişiye kadar çevrimiçi deneyim sunacağını belirtmişlerdir. Oyun soğuk savaş’ın ortasında geçecek ve bilinmeyen bir deneydeki kontrolden çıkmış denekleri konu alacaktır. Çıkış tarihi ve platformları şu an için belli değil.

The Outlast Trials’ın Konusu

Henüz çok bir fikrimiz olmamasına rağmen The Outlast Trials‘ın steam sayfasında ise konusuyla ilgili şu açıklamalar bulunmaktadır: “Soğuk savaş döneminde geçen The Outlast Trials, insan deneklerin; ileri düzeyde beyin yıkama ve zihin kontrolü deneylerinde tabii tutulması için istekleri dışında Murkoff Corporation kaçırılması işlenmiştir.

Bir kaç kişinin hayatına son veren Outlast oyunu korku ve şiddet dünyasında; ahlaki değerlerinize dayanıklılğınıza ve akıl sağlığınıza meydan okuyor olacak Outlast Trials’in hikayesi ve konusuyla ilgili bilinenler şu anlık bu kadar ancak ilerleyen dönemlerde oyunun içeriği ile ilgili daha çok bilgi edineceğiz gibi duruyor

Outlast Trials’in diğer oyunlardan çok daha farklı olacağı da elimizdeki bilgiler arasında

Herkesin bildiği üzere  Outlast serisinin korkutan tarafı bizleri silahsız bir şekilde hayatta kalmaya zorlamasıdır ve bu şekilde başarılı olmuşlardır. Karşınıza çıkan şeylere karşı hiçbir şey yapamamak çaresizlik duygusunu tetiklediği için oyunu daha da korkutucu yapmaktadır. Oyunda bulunan ve yapabildiğiniz tek şey elinizdeki kamera ile olan olayların hepsini kayda almak ve kamera fenerini açıp karanlık yerlerden geçmektedir ve ne yazık ki kameranızın pili sonsuz değildir belirli yerlere kamera pili bırakılmıştır ve onları toplamak zorundasınızdır eğer toplamazsanız büyük zorluk yaşayacaksınız demektir. Bu oynanışın Outlast Trials‘e de eklenmesi bekleniyor fakat yeni oyun serinin ilk üç oyunundan (Outlast,Outlast Whistleblower ve Outlast 2) çok farklı olacaktır. Co-Op odaklı olacak Outlast Trials elbette sizlere tek oyunculu modu da sunacaktır fakat bu oyunda daha çok multiplayer üzerinde durulacaktır.Multiplayer oynanış ise bir çok kişi tarafından oyunun korkunçluk derecesinin

2017 den bu yana açıklanan Outlast Trials adına hiçbir iddia atılamamıştır. Sonunda 2021 yılında resmiyet kazanan Outlast Trials için henüz net bir tarih hala belli değildir.

Aynı zamanda Outlast Trials’in yeni nesil konsollarda oynanabileceği de duyumlar arasında yer almaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda Outlast Trials çok büyük ihtimalle 2021 senesinin ikinci yarısında piyasaya sürüleceği düşünülüyor PC, PS5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek.

Outlast Trials’ın Fragmanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir