Türkiye’deki En İyi Giyim Siteleri | 11 Site

Türkiye’deki En İyi Giyim Siteleri | 11 Site

En iyi giyim siteleri listemizde yer alan sitelerden giyim alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Günümüzde markalar, gönderim hızı, ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar ile kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Bu listede yer alan elbise satan siteler, kullanıcıların dikkatini çekmiştir;

Trendyol

Trendyol giyim siteleri arasında son dönemlerde en popüler olan siteler arasında yer almaktadır ve Türkiye’nin en çok kullanılan dijital satış platformu olduğundan kullanıcılara kıyafet alışverişinde kolaylık sağlamaktadır. Trendyol’un en büyük markadan en küçüğe kadar tüm markaları kendi bünyesinde toplayarak kullanıcılara iade kolaylığı sağlayarak sunduğu sistem kıyafet alışverişi yapmak isteyenler için vazgeçilemez bir avantaj olmuştur. Çocuk, kadın ve erkek modasında birçok tarzın bulunduğu platformda aynı zamanda sık sık indirim dönemleri olması da kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Trendyol Web Sitesi: https://www.trendyol.com/

Boyner

Boyner online giyim siteleri arasında bir diğer popüler olan platformdur. 1981 yılında kurulan ve aynı zamanda fiziksel mağazalar zinciri de bulunan Boyner online platformda da aktif bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Özellikle giyim alanında lüks markaları da kapsayan ağı ile ve indirim sezonlarında yaptıkları fırsatlarla bilinen Boyner kullanıcılarına kaliteli ürünleri uygun fiyata alma avantajı sağlamaktadır.

Boyner Web Sitesi: https://www.boyner.com.tr/

Morhipo

2011’de kurulan ve Boyner gruba bağlı olan Morhipo da Boyner gibi en iyi giyim siteleri arasına girmeyi başarmıştır. Sitede hem sezonda bulunan popüler yeni ürünlerle hem de marka günleri kapsamında indirimli kaliteli ürünlerin bulunması kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Kıyafet alisveris siteleri arasında erkek giyiminin de aktif bir şekilde bulunması sebebiyle de kadınların yanı sıra erkeklerinde tercih ettiği bir site olarak öne çıkmaktadır.

Morhipo Web Sitesi: https://www.morhipo.com/

N11

N11 2013 yılından beri tüketiciye birçok kategoride ürün sunan bir e-ticaret markasıdır. N11 aynı zamanda giyim siteleri arasında da öne çıkmayı başarmıştır. Bunun en büyük sebebi diğer platformlara kıyasla daha uygun fiyatlı ürün alternatiflerinin de bulunmasıdır. Aynı zamanda üyelerine sunduğu kuponlar ve alışveriş fırsatları ile de popüler hale gelmiştir.

N11 Web Sitesi: https://www.n11.com/

Hepsiburada

Hepsiburada kuruluşu 1998 gibi çok eski yıllara dayanan ve zaman içinde çok popüler hale gelen bir e-ticaret platformudur. Platform son dönemde özellikle kullanıcılarına sunduğu “Adresimden ücretsiz teslim alınsın” seçeneği ile denedikleri kıyafetleri beğenmeyen kullanıcılar için kolay değişim şansı sunması ile daha da bilindik hale gelmiştir. Bu nedenle de güvenilir kıyafet siteleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Hepsiburada Web Sitesi: https://www.hepsiburada.com/

Tozlu.com

Bayan giyim siteleri isimleri sıralandığında Tozlu.com üst sıralarda yer almaktadır. 2001 yılında kurulan platform kadın giyiminde yakaladığı başarı ile ve sezonluk sunduğu fırsatlar ile ön plana çıkmaktadır.  Birçok farklı markayı barındıran ve giyim alanında birçok kategoriye sahip olan ana sayfa düzeni ile de kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

Tozlu.com Web Sitesi: https://www.tozlu.com/

Addax

Addax Türkiye’nin farklı illerinde fiziksel mağazalara sahip olsa da özellikle online satışları ile öne çıkmış ve giyim siteleri arasında yükselmiştir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve fiyatların ilk kurulduğu dönemden beri çok uygun ilerlemesi ile kıyafet alışverişi yapmak isteyen kadınlar arasında popüler hale gelmiştir.

Addax Web Sitesi: https://www.addax.com.tr/

KoraySpor

KoraySpor kıyafet alışveriş siteleri arasında online platformda spor giyim alanında yerli ve global birçok markayı birlikte sunan bir sitedir. Erkek, kadın ve çocuk olmak üzere üç kategoride satış yapan platform hem müşterilere hızlı destek sunması hem de en geniş spor giyim kataloğuna sahip olması ile bilinmektedir.

KoraySpor Web Sitesi: https://www.korayspor.com/

Sportive

Sportive uzun yıllardır spor giyim alışveriş siteleri arasında bulunan ve özellikle Nike, Puma, Adidas gibi ünlü markaları kampanyalı fiyatlar ile satan bir platformdur. 2005 yılından beri aktif bir şekilde bu e-ticaret sektöründe olan Sportive hem kendi koleksiyonlarını oluşturması hem de bilindik koleksiyonları kullanıcılara uygun fiyatlı sunması sebebi ile popüler hale gelmiştir.

Sportive Web Sitesi: https://www.sportive.com.tr/

SefaMerve

SefaMerve tesettür giyim modası ile ilgilenen kadınlar için en popüler olan online satış siteleri arasındadır. Hem sürekli site içerisine yeni ürün eklemesi hem de sürekli güncel kampanyalar oluşturması ile kendisini giyim siteleri arasında üst sıralara taşımıştır. Kıyafet kategorilerinin yanı sıra kombin tamamlayıcı aksesuarları da barındırması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir.

SefaMerve Web Sitesi: https://www.sefamerve.com/

Modanisa

Modanisa 2011 yılında İstanbul’da kurulan bir giyim markasıdır. Modanisa da tıpkı SefaMerve gibi kadın tesettür modasında ön plana çıkmaktadır. Platformun özellikle başörtü modelleri kullanıcılar için en beğenilen kategoriler arasındadır. Tesettür siteleri arasında yer alan Modanisa, aynı zamanda büyük beden müşterileri için sunduğu geniş beden aralığı ile de en çok tercih edilen giyim markalarından biri olmayı başarmıştır.

Modanisa Web Sitesi: https://www.modanisa.com/

Güvenilir Tesettür Giyim Siteleri Hangileridir?

Tesettür giyim siteleri arasında en güvenilirleri başlıca şöyle sıralanabilmektedir:

 • Sefamerve
 • Modanisa
 • Trend Tesettür
 • Modasto
 • Beyza Online
 • NS Moda
 • Allday
 • Modamerve
 • Modaselvim
 • Modasena
 • Pazarium
 • Tofisa
 • Modavina
 • Zarif Tesettür
 • Alvina
 • Pınar Şems
 • Moda Gülay
 • Rabia Şamlı

İlgili İçerik: Çin Alışveriş Siteleri

Content Director

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir