Xioami Connect With Mi Assistant Ne Demek?

Xioami Connect With Mi Assistant Ne Demek?

Xioami connect with mi assistant, Xioami  gibi akıllı telefonların cihazın içerisinde bulunan dosyaları saklamanıza yardımcı olan, telefonun arzunuza göre biçimlenmesini sağlayan, farklı cihazlar ile veri alışverişi için herhangi bir veriyi aktarmanıza yardımcı olan bir sistemdir. Bu özellikler pek çok profesyonel telefonda olduğu gibi Xioami tarafından size sunulmuştur.

Connect with bir diğer özelliği ise akıllı telefonlarda düzgün bir çalışma sistemi geliştirmek ve yönetmek adına gerekli erişimlerin sağlanması için size yardımcı olan bir sistem olarak da bilinmektedir. Bu sistem içerisinde gerekli olan bütün veri giriş çıkışını sağlamanız mümkündür.

Xioami Connect With Bilgisayar Bağlantısı İçin Kullanılır Mı?

Xioami connect with bilgisayar bağlantısı için kullanılmaktadır. Hatta size cihaz ayarlarınızı yönetmek için ekstra fırsatlar sunarak etkin bir şekilde bilgisayar üzerinden cihaz ayarlarınızı gerçekleştirmeniz adına size yardımcı olmaktadır. Bu özellik yine veri alışveriş adına oldukça önemlidir. Hatta bu verimli özellik Xioami marka telefonların olmadığı telefonlarda bile kullanılması mümkündür.

Mi Assistant Nedir?

Mi assistant, connect with olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece farklı ülkelerde Mi assistant olarak lanse edilmektedir. Özellik ve veri alışverişi noktasında size ekstra olarak farklı bir şey katmamaktadır. Kesinlikle connect with isminin farklı olarak söylenen halidir.

Xioami Connect With Format Atma

Xioami connect with için format atma işlemi oldukça kolaydır. Ancak format işlemi genel olarak tüm telefon üzerinde olacağı için önceden telefon içerisinde bulunan verilerin (video, fotoğraf, rehber…) yedeklenmesi gerekmektedir.

  • Adım 1: Cihazınızda bulunan g-mail adresi ve Xioami Mi adresini kaldırmanız gerekmektedir.
  • Adım 2: Ayarlar bölümünde “hesaplar” kısmına girdiğinizde karşınıza gelen hesapları kaldırmanız mümkün olacaktır.
  • Adım 3: Cihazınızı kapatın.
  • Adım 4: Ses yükseltme ve açıp- kapatma tuşuna aynı anda basın. Titreşimi hissettikten sonra elinizi sadece ses yükseltme tuşuna basar şekilde bırakın ve ekran geldiğinde elinizi çekin.
  • Adım 5: Karşınıza gelen menüde ses kısma tuşuna basın ve “Wipe Data” paneline giriş yapın.
  • Adım 6: Telefonu açma kapama tuşu ile onaylayın.
  • Adım 7: Karşınıza gelen “Confirm Wipe of All Data” karşınıza çıkacaktır. Burada dikkatli bir şekilde ses kısma tuşuna basıp ardından telefonu açma- kapama tuşuna basın.
  • Adım 8: “Confirm” seçeneğine bastıktan sonra telefonunuzda yükleme ekranı gelecektir. Bu ekran dolduğunda telefonunuzun format işlemi bitmiştir.
  • Adım 9: “Reboot” panelinde gelen bölümleri “Confirm” diyerek onaylayın ve daha sonra telefonun yeniden kurulumunu gerçekleştirin.

İlginizi Çekebilir: Xioami Arayan Kişinin İsmini Söyletme

Content Director

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir