Youtube Premium üyelik iptali / Youtube Premium üyeliği nasıl iptal edilir?

Youtube Premium üyelik iptali / Youtube Premium üyeliği nasıl iptal edilir?
youtube premium uyelik iptali

Geçtiğimiz yıl reklamsız video ve müzik deneyimini bizlere sunan Youtube bununlar beraber Spotify, Deezer, Apple Müzik gibi firmalarında en büyük tehditlerinden birisi olmuştu. Sadece video, müzik gibi özelliklere değil aynı zamanda kendi bünyesinde barındırdığı diziler ile Neden Youtube Premium? sorusuna cevap verdirten Youtube Premium sadece resmi olarak çıkan müzikleri değil, Youtube bünyesinde barınan tüm içerikler Youtube premium bünyesinde barındırıyor.

Fakat bazı kullanıcılar yıllardır süregelen Spotify, Apple Müzik vb. alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemiyor. Bunun başlıca nedenleri ek bir program indirmemek (Youtube Müzik), hazır olan oynatma listeleri vb. 1 Aylık deneme sürümünü kullanıcılarına hediye eden Youtube ilk kayıt esnasında bizden kart bilgilerimizi de isteyip sonrasında kendi kafasına göre yenileme işlemi yapıyor. 1 Aylık deneme sürümünü kullandınız fakat memnun kalmadıysanız ve bir fatura ödemek istemiyorsanız hesabınızı iptal etmeniz gerekiyor. Bu işlemden dolayı kullanıcıların aklına direkt olarak Youtube Premium üyelik iptali sorgusu geliyor. Peki Youtube Premium üyeliği nasıl iptal edilir? makalenin devamında.

Youtube Premium üyelik iptali

Youtube Premium üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız öncelik olarak tarayıcı üzerinden mailinize girmeniz gerekiyor. Ardından aşağı adımları takip edin.

  1. Profil resminiz tıklayıp  “Ücretli üyelikler“e dokunun.
  2. İptal etmek istediğiniz üyeliğe girin.
  3. İptal et‘e tıklayın.
  4. İptal etme nedeninizi seçin ve İleri‘ye tıklayın.
  5. Evet, iptal et‘e tıklayın.

Tebrikler tüm işlem bu kadar artık Youtube Premium üyesi değilsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
IP TV nedir? IP TV kullanmak yasal mı?

Youtube Premium üyeli iptali videolu anlatım

 

Üyelik iptalinizi kontrol etmek adına buraya tıklayıp sorgulama yapabilirsiniz. “Durum” sekmesini kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Dijitekno.com kurucusu, admin ve editörü. İşbirliği için : dogancanguden@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir