Kappa Kimin? Hangi Ülkenin? Alınır Mı?

Kappa Kimin? Hangi Ülkenin? Alınır Mı?

Kappa firmasının sahibi BasicNet S.P.A şirketidir. Kappa italya’da 1916 yılında kurulan genellikle spor ürünleri ve ayakkabı satan bir şirkettir. Dünya geneline hizmet verdiği ve spor alanında faaliyet gösterdiği için birçok futbol takımına sponsorluk yapmaktadır. Özellikle Avrupa, Amerika ve Asya kulüp takımlarına sponsorluk yapmaktadır. Firmanın kilit insanları arasında Marco Daniele Boglione (Başkan), ve Ovazza yer almaktadır. Firmada yaklaşık olarak 46.000 kişi çalışmaktadır.

Kappa Hangi Ülkenin Markası?

Kappa 1916 yılında kurulan bir İtalyan markasıdır. Genel merkezi ise Torino, İtalya’da bulunmaktadır. Firmanın asıl sahibi olan BasicNet Spa da  İtalya’nın Torine kentinde yer almaktadır.

Kappa Ne Markası?

Kappa, spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Kappa mağazalarında 3 farklı koleksiyon sunulmaktadır; Kappa, (Aktif spor giyim ve ayakkabı.) Robe di Kappa, (Günlük ve klasik spor giyim.) Kappa Gara (Farklı ülkelerin milli ya da en çok sevilen spor kulüpleri için özel tasarlanan aktif spor kıyafetleri ve gereçleri.) şeklinde tasarlanmıştır.

Keşfedin: Preo Nasıl Bir Marka?

Kappa Hangi Markanın?

BasicNet S.P.A firması Kappa markasının sahibidir. BasicNet S.P.A bünyesinin altında Briko, Jesus Jeans, K-Way, Kappa Robe di Kappa Sabelt, Sebago ve Surperga bulunmaktadır. Bu markaların için kappa markası hakkında bilgi daha çok merak edilmektedir. Kappa, İtalyan menşeili bir firmadır. Genel merkezi ise İtalya’nın Torino kentinde yer almaktadır. Firmanın www.kappa.com adında web sitesi bulunmaktadır.

Acun Ilıcalı Kappa’yı Aldı Mı?

Kappa acun

Yagız Sabuncuoğlu’nun yaptığı habere göre Acun Ilıcalı Kappa’nın Türkiye haklarını satın almıştır. Kappa Acun ilişkisi başta Survivor’a sponsor olmasıyla başlamıştır. Survivor All Star’da yarışmacılar Kappa ilkbahar/Yaz sezonu koleksiyonundan kendilerinin özel olarak seçtiği ürünler ile yarışacaktır. Firma Fenerbahçe Beko’ya forma sponsoru olmak istediğini belirtti.

Bunu da sevebilirsiniz: Reeder Hangi Ülkenin Markası?

Kappa Nasıl Bir Marka?

Kappa diğer spor giyim markalarından farklı olarak resmi ya da gündelik denilen giyim tarzı ürünlerini oldukça hoş sunan bir markadır. Dünya genelinde firma olduğu için birçok ülkede yer aldığı gibi Türkiye’de de yer almaktadır. Aksesuar, spor ürünleri, ayakkabı hatta motor kaskı dahi satmaktadır. Birçok büyük takıma da sporsorluk yapmaktadır. Türkiye’de Göztepe, Alanyaspor ve Samsunspor’a sponsorluk yapmaktadır. Son dönemde ise Fenerbahçe Beko’ya forma sponsoru olmak istediğini belirtmiştir.

Kappa Türkiye’nin Mi?

Kappa İtalya’da menşeili ve dünya geneline hizmet veren firmadır. Yagız Sabuncuoğlu’nun yaptığı habere göre Acun Ilıcalı Kappa’nın Türkiye haklarını satın almıştır. Firmanın sahibi ise BasicNet S.P.A adlı kuruluştur.

Kappa Türkiye Distribütörü Kim?

KENPA TEKSTİL ve Sanayi TİCARET A.Ş 1994 yılında aktif olup, spor ürünleri ve giyimin dünyaca ünlü markası olan Kappa’yı Türkiye pazarına sunulması amacıyla kurulmuştur.

Kappa Kaliteli Mi?

Kappa ürünleri 1. sınıf kaliteli olmasının dışında estetik açından da diğer firmaların önüne geçmiştir. Kaliteli olması, farklı tarzlar denemesi ve dünyaca ünlü firma olmasının yanında ürünlerinin fiyatı rakiplerine göre pahalıdır.

Keşfedin: Onvo Kimin?

Content Director

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir